bugün

o meşhur üçlüyü kullanmadan başlık açarsan zaten kimse yüzüne bakmaz. aman sakın bilgi içerikli, insanları aydınlatacak ne biliyim sözlük formatına uygun başlıklar açmayın he. aman. sakın bak. umursamazlar sizi. dikkat edin. ahlaksızlık yapın, şerefsiz olun bak o zaman nasılda ilgi görüyorsunuz. denemesi bedava.
ergen olma ihtimalleri bir hayli yüksektir.
insanın fikri neyse zikri de odur demişler.
henüz karşı cinsle bir cinsel aktivite yaşamadığından kafayı cinsellikle bozmuş yazardır.

edit: başlık başıma kalmış
cinsel ilişki sonucu oluştuğundan olabilir.
merakini baslik acarak gidermeye calisan ergen yazardir.
Küçükken topu inşaata kaçmış yazardır.
yemeğine şap atılması gereken yazardır.
Bir eli sikinde diğer eli klavyede olan yazardır.
aklı kiloduna kaçmış yazardır.
abazor yazardır.
sözlüğe renk katan yazardır.
Abazalıktan ölmek üzre olan ve son umudu sözlükte arayan yazardır.
Seksisttir.

Artık ne demekse.
anlayamadığım silsile.
allah ıslah etsin.
şimdi cinsellik konuşulabilmeli, toplumumuzda tabu olduğu kadar olmamalı. bunlar doğal şeyler. yalnız sözlük cinsel eksikliğini gidermek için azmış ergenler tarafından kullanılmamalı. aslında başlıklarda bu kadar seksist başlıkların olmasının sebebi türkiye'de cinselliğin aşırı derecede tabu olmasından kaynaklanıyor. adamlar aç, bunu sözlükte bile belli ediyorlar.
Hayattan bir beklentisi olmayan, amaçsızca yaşayan yazarlardır.
(bkz: Amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
Allahın cezaları.
Dışarda bastırmak zorunda olduğu şeyleri burdan aktarmaya çalışıyorlardır.
Gercek hayatlarinda iktidarsiz, gordugu delige sokma derdinde olan tipsiz salaklardır.
ergenliğini üstünden atamamış yazarlardır. genel olarak 7, 8, 9. nesil yazarlar, sevmedikleri istemedikleri 11 nesiller bile bu ergenliği yapmıyorlar.
Psikoseksüel gelişimi sekteye uğramış bireyler olduģunu düşünüyorum.
inci ile dinci arasında ekinoks sapması yaşıyordur.
Her daim çavuşu tokatlamak amacındadır.

kadınlar için hangi terim geçerli bilmiyorum.
Beyinsizdir, abi bana ne senin özel yaşamından. Anneni, bacını, karını zikseler burda hikaye olarak anlatacak resmen.

Beyin yoksulu herifler sizi.