bugün

sözlük başlıklarını cinsel içerikli açan ilköğretim ortaöğretim zihniyetinden kurtulamamış yazarlardır.Çoğundan fazlasını üniversitelilerin oluşturduğu sözlükte hala ergen psikolojisinin sürdürülmesi yazıktır.
beyni ile ziki yer değiştirmiş yazardır. artık o bedeni beyin değil zik yönetiyordur.
uçkurunu düşünen yazar.
sözlüğü basitleştiren, belden aşağısı haricinde bir şey üretmeye meyilli olmayan beyin kıvrımlarına sahip yazar tipidir.
(bkz: abaza detected)
penisi belediyece mühürlenmesi gereken yazardır. çingene kahramanlığıyla övünürken hırsızlıklarını sayarmış.
(#15094779)
ortalığa zarf atan yazardır. oltaya bir şeyler takılır mı ümidiyle yaşıyor olabilir. fakat diğer açıdan toplumumuzun bu tabusuna gönderme de yapıyor olabilir.
diğer eli dolu olduğundan tek eliyle yazmaktadır. ağır abazan olma ihtimali yüksektir.
tek elle seks yazmak zor olacağından üçüncü elinin olup olmadığını düşündüren yazardır.
(bkz: cinsel organıyla düşünen yazar)
toplumsal düzene baskıya ve dayatılmış ahlaki normlara kafa tutan asi hırçın yürekli adamdır.
(bkz: sürekli seks)
belden aşağısında bişey olmadığı için klavyeye vuran yazar.
sallandırıcaksın bunu taksim meydanında ibret olucak cümle aleme.

tamam bizde küfüre sekse bayılıyoruz ama bıktık be amk.
sex eksikliğindendir efendim.
çömelince gider.
freud yaşasaydı bu konu üzerine söylecek birkaç cümlesi olurdu eminim.
sevmiştir ama sonu yoktur. sevişmiştir ama onun da sonu yoktur da bu ikincisinin şarkısı çıkmadı, çıkınca çok mutlu olurum, eve çiçekle gider, sevişirim belki, kim bilir?
seks konusunda problemi olan yazardır.

edit: aha eksiledi iktidarsızın biri.
(bkz: beyin-pipi uyumu)
dr. haydar dümen' den cevap alamayan çaresiz yazardır.
Sözlüğün nüfusunu arttıran tiplerdir ve sürekli burada takılırlar.
anca başlık açarlar..
bazılarına dert olmaktadır.
Sabah öğlen akşam boş vaktinde 31 çeken insandır.
güncel Önemli Başlıklar