bugün

hem milletin canına kasteden, hem gürültü yapan, hem de makas atabildiği için kendini bir bok sanan ehliyet verilmiş eşektir. muhtemelen babasının arabasını kullanmakta ve boş hayatına motorun böğürtüsüyle bir anlam katmaya çalışmaktadır. sana sesleniyorum ey öküz, kendin geberebilirsin ama benim canımı tehlikeye atmaya ne hakkın var it!

(bkz: linc girişimini meşrulaştıran eylemler)
Kendini bilmez insan..
trafik canavarının ta kendisi.
katil ittir..esasen bunlar itler gibi ezilmezler ezerler..
arabasını uçak zanneden saygısız ittir. ulan ne kadar basarsan bas o gaza her türlü havalanmıyacaksın denilesidir.

tam tersi modeli de mevcuttur. aşırı yavaş gider yaklaşık 20ile. ama benzer yönleri yani itliklikleri, müziği sonuna kadar açıp, camları da açıp, kendi dinlediğini herkese dinletmesindendir. ayrıca müzik zevkleri de iğrençtir, genelde faça şahin müslüm baba kombinasyonu mevcuttur.

ikisi de özünde cahillik, salaklık ve kıroluk barındırır.
Muhtemelen babasının götüyle osuran tiptir.
belki de belediyenin itlaf ekiplerinden kaçıyordur.. o can havliyle saygı mı kalır hayvancağızda..
edit: bu yazı yazıldığında dünya çok değişikti.. insanlar kardeş, doğuyla batı bir, gülümsemeler ortaktı.. ayrıca başlık da süratli gitmeyi bir şey sanan saygısız it'ti.. şimdi ise dünyamız çok değişti.. yok öyle eski başlıklar..
overclock manyagi olan bilisimci**. *
gaza sadece kendisi basabiliyor sanan, bunu büyük bir maharet olarak gören, sadece yollarda borusunu öttürebilen züppe veya züppe özentisidir. ayrıca da, elbette magandadır. birisinin canını yakınca, aynı süratle mahkemeye çıkarıldığı zaman, süratinden eser kalmaz. duruşma salonuna, kaplumbağa hızıyla gitmeye çalışır. bir de, karı kız görünce, anahtar sallar bunlar. anahtarı yutturulasıca, arabalarını silah gibi kullanan beyinsizler grubunun, sadece bir üyesidir.
yoldan geçişinin ardından olaydan haberdar olmayan anne ve babasının kulaklarının çınlamasına neden olacak hadisedir.
birazdan hem yoldan o esnada geçenlerin katili hem de bizzat mefta olabilecek öküzdür.
(gebersin diyeceğim, lakin bu şuursuzun da bir anası, bir babası var diyemiyorum)*

arabasından, motorundan (artık her neyse) indirilip eşşek sudan gelinceye kadar dövülmelidir. evet, dövülmeli, şiddet uygulanmalı, ağzına sıçılmalı, o masum insanların ağzına sıçmadan etkisiz hale getirilmelidir.

yoksa, bir çocuğu, bir babayı, bir anneyi, hatta sizi öldürüp, sonra da hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edebilir. zira böylelerinin arkası genelde sağlam olur. sizi öldürmüş olmanın cezasını komik bir parayla öder (çok ciddi bir miktar da olsa komiktir o para) özgürce gaza basmaya devam eder.
baba malıyla süratli giden ibnedir. kendi malı olsaydı görürdüm ben onu.
genelde sokak aralarında dolaşan , kiraladığı şahin sayesinde kendini lord sanan saygısızdır. bütün gün aynı sokakta , aynı hızda kıç gezdirir.
ayrıca arkadan selektör yapan mal tiplerdir bunlar..
saygisizin daniskasidir. lan acelen ne ? tabakaneye bok mu yeti$tiriyorsun da o kadar hizli gidiyorsun olm.

ben değilde bir arkada$ yapiyor hep.
Bir yere yetişmek için bile yapılıyorsa mantıskız ve güvensiz olanı tehlikelidir. Kendisini düşünmüyorsa diğer taşıtlar ve yayalar için tehlikelidir. Uzun yolda hızlı gitmek avantajlı olabilir ama 10 dakikalık mesafeye 9 dakikada gitseniz ne fark eder 11 dakikiada gitseniz ne fark eder? Ayrıca sehir içi trafiğinde ne kadar hızlı gidersen git 3-5 metre sonra nasıl olsa trafik tıkanıcak kısa mesafede boşı boşuna yaktığın benzinle kalıcaksın hem kendi kesene hemde ülke ekonomisine zarar vericeksin. Az akıllı ol lan.