bugün

matematiksel olarak muhtemel bir durumdur.
takımsal olarak imkansız bir durumdur.
parasal olarak imkansızdır. paralarını alamayan topçular bırak şampiyonluğu antrenman maçını bile tınlamaz.
aslına bakarsanız parayla ilgisi olmayan durumdur. sezon içerisinde 34 haftalık performans tabii ki maddiyata oldukça bağlı günümüz futbolunda. ama 6 tane derbi oynuyorsunuz. takımını sahiplenen adam şu 6 maçta maddiyatı düşünmeden elinden geleni yapmaya odaklanır, en azından sezon sonuna kadar. ama çok fazla sayıda ruhsuz futbolcuya sahip olduğumuz için değil 6 maç, 6dakika konsantre olabileceklerini sanmıyorum.

maddiyattan öte, bu oyunla, bu isteksizlikle değil 1-2, 3.lük bile oldukça güç.
kanısal olarak zor bir durumdur.
imkansızdır. takım takım olmaktan çıkmış.

not: koyu beşiktaşlıyım.
"imposible is nothing" çürüten bir durumdur. imkansız olmasa da ona yakın bir durumdur.kısaca beşiktaşın şampiyon olabilmesi için matematiği ağlatması gerekir.
tanımsal olarak mümkün olmayandır.
Teknik kadro ve yönetimin kendine gelmediği sürece imkansız olan şampiyonluktur.
orduspor'un şampiyon olmasıyla aynı ihtimaldir.
çok uzak bir ihtimal olarak görünsede ilk 2 maç sonunda böyle bir ihtimal oluşabilir ya da normal olan durum gerçekleşip 3. Lük mücadelesi verebilir. Ama 12 derbi maçın oynanacağı bir kulvarda mümkün müdür? Evet.
kendisine bağlı bir durum değildir. süper finalde sadece galatasaray ve fenerbahçe kendi maçlarının tümünü kazanması durumunda diğer maçların sonucu ne olursa olsun şampiyonluğu alacaklardır. bjk ise tüm maçlarını kazansa bile diğer maçların sonucunu beklemek zorunda.
(bkz: nenemin taşakları)

edit: şimdi ben bu bkz ı verdim sadece. moderasyon sanırım ironiyi anlamadı. olmayacak bir şeyle olmayan bir şeyi bağdaştırdım. anlamayan moderatörümüze selamlar ederim.
en az küme düşmesi kadar imkansız olay.
haksızlıktır.