bugün

vakti zamanında, tüm buralar çayır çimen iken, ev denilen mekanda bilgisayar denilen aletin esamesi bile okunmaz iken, oyuncaklar kağıttan, çamurdan ya da akla hayale gelmeyecek bin türlü nesneden yapılırdı, neydi, nasıl zevk alınırdı hayattan, nasıl şenlenirdi çocuk oyunları artık bilemiyorum, belki de bu süpercan çocuğun şimdilerde herkese böyle tırt gelmesinin sebebidir bu unutuş. tırt mı değil mi bilinmez ama, 5 yaşındaki yeğen pek bir mutlu oluyor oynarken, bir de konsepti hoşa gitmiştir, çöpleri temizleyip, çevreyi koruyan süper can, arada faydalı meyveler tüketiyor ve bu meyvelerin yararlarından bahsediyor. durup dururken eğlendirdi bacaksız.
sinir bozucu çelimsiz ayrıca kazan kelle hulk olsaydım ağız burun dalardım.
''türkiye'nin ilk süper kahramanı'' değil , Yami markalı gofretin bir oyunu vardı , tam olarak hatırlayamıyorum ancak o oyunda karakterle kahramanlık yapıyordun.
sibel can ın nesi olur.sorunsalını getirir alıkllara.
kendisini bilmiyorum ama ismi çok ama çok kötü. süper can ne lan? allah sizi kahretmesin, çok mu aradınız?
başarısız bir türk süper kahraman girişimi daha. abicim arkadaki hulk, kaptan amerika falan var ya, ebesini siker bu canın. surata bak ya. te allahım.
yanımda o kadar süper kahraman olduktan sonra süper canı neyleyim dedirtir, herhalde jedi tadı vermek istemişler.

uludağda reklamı görünce şaşırdım ama cidden çocuk oyunu ya türk süper kahramanı filan diyince ben daha çok bizim yaşımıza hitap eden bir şey olduğunu düşünmek istemiştim.
sene olmuş 2011 marvel elemanları için halen 70'lerin 80'lerin jim lee çizimlerini kullanan oyun. ayrıca tırt adlı robotla sabah sabah güldürdüler sağolsunlar.
(bkz: nasıl ya)
uluyu açar açmaz karşınıza çıkan reklam. 0-3 yaş arası veletler için yapılmış site midir nedir, bakmaya tenezzül etmedim. anlamadığım nokta burda ne işi olduğu. sözlüğe 3 4 yaşındaki veletler mi giriyor yoksa 3 4 yaşında veledi olan 30 35 yaşındaki insanlar mı?..
çamaşır makinasi rezistansından silahı olan çocuk.
türkiye'nin ilk süper kahramanı dünyayı kurtarmaya hazır. ormanlarımızı yokeden robotlara karşı
savaşında senin desteğini bekliyor. bu müthiş mücadelede marvel süper kahramanlarından
örümcek adam, iron man ve hulk da süper can'ın yanında savaşıyor. sen de kahramanları
arasında yer almaya hazır mısın?