bugün

tan'ın mükemmel bir şarkısı. damar..
ancak çok sevilen, can acıtan aşklara yazılan şarkıdır. bazen duygulara tercüman olur insan şaşırır kalır. daha iyisi olamazdı. şarkı sözlerini de bilirsek tadından yenmez.

Sana bir şarkı daha yapacağım
Adı unuttum seni olacak

iyi niyetle söylenen
Yalanlar günah olmazmış
Bilmiyorum
Niye söyledim hasta kalbime
Uyudum yenildim
Zamana direndim
Kurduğum hayalmiş affet
Yarım aklıma yenildim
Mühim olan sadece sendin

Sen yoksan çiçek de yok
Hayatta yok
Bebekte ondan sonra
Ölüm mü olur
Zaman mı durur
Ruhum kafeste

Unuturum demiştim ya
Sözümü tutamadım gülüm
Öyle bir unutmak ki
Zor gelir sanki bir ölüm
Her defasında anlattım
Yalnız sen beni ağlattın
Şimdi bir tek dileğim var
O gül yüzün solmasın
an itibariyle basligi görür görmez dinledigim tan'in güzel bir parcasi. tan'in bi önceki albümünde olan kalbime gömüyorum parcasinin devamidir.sarkinin basindada zaten o sarki sözleri vardir.(sana bir sarki daha yaziyorum adi unuttum seni olacak.)
kendini dinlettiren şarkı. off yaağ, elim ayağım titriyor, göz kapaklarımın altındaki gözyaşları çıkmak için retinamı taciz ediyorlar. sinüsüm sızlıyor of yaa.
tan taşçı'ya ait güzel bir şarkı. sonunda ağlattı beni. gözyaşlarımın bir şelale gibi akmasına engel olamayan gözlerim kendini saldı. her taraf gözyaşı oldu.

not: Er Ryan'ı Kurtarmak izliyorum bir de. film mute yaptım. süper, süper.
kurduğum hayalmiş affet
yarım aklıma yenildim
mühim olan sadece sendin

sözleriyle adamı parçalayan nakarattaki naralarıyla içe işleyen bir adet tan taşçı şarkısı.
bu aralar dinlediğim şarkı.
hakikaten unutmak zor; kendine söz verirsin unutacagim diye ama unutamazsin.....
tan Taşçı dan dinlenilen güzel bir şarkıdır. insanın aklına sevgilisi gelir. derin hayallere dalar insan.
tan agbimizin eski bir şarkısı.

unutmak hakikaten zor
sen unutsanda o kendini bir şekilde hatırlatır..
Tan'ın efsane şarkısı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar