bugün

Sözlükte resmen mahalle aralarında olmayacak türden siyasi kavgalar oluyor biri çıkıyor yok efendin Atatürk şöyledi böyleydi hop ordan diğeri atlıyor tayyip de böyle böyle yine biri çıkıyor kürtler öyle böyle arkadaşlar bu şekilde hep bi kavga hep bi gürültü nereye kadar ?
yazar adayları bu nadide ortama girmeden önce kampa alınmalı, eğitilmeli.
çok sevgili moderasyonun karı kız kaldırmaktan dikkat edemediği şey. Ya da ben öyle olduğunu düşünüyorum.
Arada bi işlerinin sözlüğün düzenini sağlamak olduğunu hatırlasalar böyle olmayacak ama, nerde...
sözlüğün yazar alımında seçici davranmaması sonucunda; aklı belinin alt bölgesinde büyüyen yazarların ve bunu takiben seviyesiz entry lerin sayısı artmaktadır. ayrıca bir düşünceye körü körüne bağlanmış ve sözlükte o düşüncenin propagandasını yapan dogmatik yazarlar sayısı da hızla artmaktadır. tüm bu olayların sözlüğü yazılmaz bir yer haline getirişine üzülerek şahit oluyorum. ben dahi bu akıma katılarak saçma sapan entry ler giriyorum. pek çok kaliteli yazarın da bu durumda olduğuna inanıyorum. *
bunu, koskoca 2 satırda, tek bir noktalama işareti kullanan birisi söyleyince de pek bir anlamlı oluyor.

vesselam...
şu sürekli atatürk, din, islam, şakirt içeren başlıklar olmasa şu sözlükte çok rafine entryler var ama gerek çoluk-çocuk, gerek mal liselilerin yazdığı çöp entrylerden bi halt okunmuyor.

bi siktirip inci sözlüğe falan gitsinler küfür edecek olan. bi bitmediniz eaamnninna goyyiimm..
ülkenin sosyal yapısını göstermesi açısından yararlı tartışmalardır yeter ki saygı çerçevesi içinde olsun
(bkz: tartışmaktan korkmayınız)
kendini fasulyeden nimet sanan, sözlük kalitesi düştü mealinde başlıklar açan yavşakların çokluğuyla doğrulanabilecek iddia.
çok normal bir karar. seçici davranabilmek için önce seçebilecek donanıma sahip insanlar olacak elinde. kim seçecek o yazarları? hali hazırdaki moderasyon mu? yetkili arkadaşlar mı? kim yani?
moderasyonun yazar alırken sözlüğün süper zeka abileriyle toplantı yapıp fikirlerini almamasından kaynaklanıyor. bundan sonra yazar alınırken sözlüğün bilirkişilerinden bir jüri oluşturulacak, onların da rızası alınacak. işte o kadar.