bugün

olmayan gündür.

her gün birisi çıkıp " ulan sözlüğün içine sıçıldı" tarzında şeyler söyleyerek asosyallik derecesinin ne kadar üst seviyelerde olduğunu bağıra bağıra ilan ediyor. lan sözlük bu kadar önemli olabilir mi bir insan için ? böylesine eylem yapacak kadar yada ortalığı birbirine katacak kadar ? demekki hakikaten asosyallikte üst seviyelerdesin amk !!

sanane olum kim nasıl yazarsa yazar, kim ne derse der sanane !!! biri çıkar imla hatalarına dikkat etmez *, biri çıkar am göt yazar, biri çıkar bir görüşün sempatizanlığını yapar vs. vs . vs uzar gider bu durum. tüm bunlardan moderasyon ve zall memnunsa ve rahatsızlık duymuyorsa e ozaman sana giren çıkan ne arkadaşım ?? kendi kendine neden gelin güvey oluyorsun ?

burası çok sesli bir platform. isteyen imla hatalı yazar, isteyen am göt yazar, isteyen bilmem ne ebesinin amını yazar sanane ? zaten kural dışı bir durumda yönetim anında gerekeni yapıyor, kaldıki gammazlar bunun için var. yok efenim sözlük isyanı, yok efenim sözlüğün amına koyuldu bilmemne vs.vs. lan beğenmiyorsan yedeklersin entrylerini sonrasında siktir olur gidersin. yok gitmiyorsanda seni ilgilendirmeyen şeylere kafa yorup milletide mal mal galeyana getirmeye çalışma ibiş !!!
öyle bir gün yoktur ve olmayacaktır. sözlükten trollerin, yobazların, pkk sempatizanlarının hepsinin temizlenmediği sürece asla öyle bir gün olmayacaktır. sürekli atatürk ü kötüleyen, laik izmir e laf atan başlıklar görmekten ve laf anlatmaktan artık çok yorulduk ama asla vazgeçmeyeceğiz.

şimdi bu saydığım tüm trolller, yobazlar, pkk sempatizanları eksiliycek ama çokta fifi.

(bkz: temiz bir sözlük için el ele)
troller oldukça (bkz: maldanadam) ya da (bkz: bluevelve) asla kullanamayacağımız cümledir.
(bkz: kaka yazarlar kaka sozluk)
(bkz: bir klozet olarak sözlük)
kendi görüşünü yansıtmıyor diye birilerinin sözlükten temizlenmesini istemek mallıktır açık ve net !

misal ben troll değilim ama trolleri seviyorum ee bende mi gitmeliyim sözlükten ? lan azıcık mantıklı olun amk bu kadar da beyinsiz olunmazki lan ! hayır madem bu kadar beyinsizsin o klavyeyi bilgisayarı falan nasıl kullanıyorsun hayret ediyorum.
sitede yapılandırma aşamasında olan gündür.