bugün

bir an önce gitmesi gereken kişilerdir.

mehmets: Ateistleri ifşa ederek sevap points almaya çalışan yazardır. (bkz: yeni yobaz olmuş ergen)

gobek adim recep : Güya islamcı yazar benim bir kelimemden dişi sanmış ve hemen tüm iç yüzünu kusmuştur.. Bana diyor resmini at falan ben sizin gibileri çok iyi bilirim çok iyi saplarım. Kısacası yobaz sapık.

fethullahgulen ismailgulduren: Yobaz aynı zamanda korkak amansız trolldür. Atatürk'e hakaret eden başlıklar açar ve ardından entry silerek sıvışır.
görsel

ayrıca bir kuvvetle muhtemel harun abi var isimini hatırlayadım durmadan yanıyorum diye başlık açıyor. -iyi insan lafın üstüne gelirmiş- alt tarafta şuan *

yukarıdaki 4 kişininde amansız bir akp savunucusu olması akp'nin adını bile zedelemektedir.

daha birçok yazar mevcuttur. Benim gözüme en çok batan bunlar.
lunpen ile baslayan ancak devamini getiremedigim yazar.
Her entry de bir önceki entry nin yazarını göreceğiniz durum.
(bkz: yaz beni)
pillars kim ki zaten .s *
benimdir.
(bkz: sarah kerrigan)

Bir yaralı parmağa işemişliğim yok boş beleş başlıklara yazar, anket doldurur, ilişkiler hakkında aforizma kasarım.
sözlükteki bayan yazarların nicklerini mouse ile okşayıp otuz bir çeken yazarlardır.
(bkz: sarah kerrigan)

boş beleşin önde gideni. cart curt yazar. pirim yapmaya çalışır. piyasa konusunda yiğit bulut'la yarışır ikiside ne de olsa eski ortamcılar.
(bkz: ulker cikolatali gofret sevmem)

Geberesice kurtulamadik pislikten
Mel mel bakan Gibson ve ustegmenin postasi. Bu ikisi çöp.

Çöpler birazdan damlar. Konuşun çöpler.
(bkz: anonim hesap)
ben değilim ama doğukan xd olabilir.