bugün

bi tepki bi baş kaldırı. muhtemelen nick ararken tvde o iğrenç ülker çikolatalı gofret reklamını gördü ve çoğumuzun iç sesinin dışa vurumu olarak bu niki aldı. mutlu güzel zamanlar geçirmesi dileğiyle hoş gelmiş.
atarlı sanki biraz. yeni bir yazar. hoş gele.
Ben de ülker çikolatalı gofret sevmem. Gözümün tuttuğu bi yazar.
küçüklükten beri beynimize kazınan düşünceyi çürütmeye gelmiş yazar.

(bkz: tırsıyorum)
Çünkü eskiden elli kuruştu şimdi 75 kuruş. Evet doğru bildiniz öğrenciyim. Ama liseli değilim allaha şükür.
Severim. Yazarı da gofreti de. Hoş gelmiş.
Allah belaasini vermedi ki kurtulalim, pislik herif
Birazcigi hakaret olarak algilayan yazar , göz var nizam var ( burda da izan diye araya gireceksin tamam mi kekocan) tabi ki budalanin hası.
Budala kere budala.
The best budala.
Oyle ki gokhan ozen'in adina sarki yaptigi cinsten.
Viral reklamlari tespit edilip yakalanan seref mahrumu,abdest dusmani namussuz.
he adamlar yiyor ama calisiyorlar azizim.
11. Nesil ülker cikolatalı gofret sevmeyen yazar.
görsel
Ahlaksiz rontgenciler tarafindan ifsa edilen yazar. Hic mi ozel hayatimiz kalmicaak karsiiim, nerde yasiyoruz nedir bu insan haklarini hayasizca cignemeler.
Esefle kinayan yazarimsi.
Onun bunun seri artılayan meleğiymiş. Namı diyar kaslı gofret.
Çikolatalı gofret sevmeyen insan da sevmez diyebileceğim durumdur.
Ulker cokolatali gofret sevmem, ben daha cok kucukken babamin eve onu getirmesiyle basladi. Kirmizi paketi, dikdortgen sekli, gozumu kamastirdi. Annem paketini acti bana verdi. Dislerim cok kucuktu bu yuzden isiramadim fakat kucuk dil darbelerimle onun tadinin hazzini yasadim. O zamandan beri hastasiyim iste...
Alfred nobel tarafindan varlığı varligina hediye edilmis, mutemadiyen seksi varliklar tarafindan haddini bekleyen yazar.

Gel gel mübarek sen gel.
Uzun süredir başına geçmediği bilgisayar yüzünden adil olmayan bir kavganin içine çekilen seksi yazardir.
Ilk firsatta asilzade ingiliz bireylere kendisinin izah eden birey değil, agresif kişiliğiyle icazet alınan bir makam olduğunu hatirlatacaktir. Çünkü bu kaslar bunu gerektirir. Kaslıyım ve seksiyim demiş miydim, demediysem yine belirteyim, dediysem de pekissin.
Vuslat vaktine kadar olan süre icin özet icerikli cevabi rober hatemo beyefendiden iletiyorum,
1) cok sıkıldım
2) yerim cok dar
ooooo senden çok var. Beni mi buldun şimdi çok işim var.

Gofret, çikolatalı hiç sevmez.