bugün

bir gerçektir. yadsınamaz. şimdi benim burada olma amacım belli dalgadayız. yani kalkıp iki ciddi bir şey yazsak duygularımızla ilgili ya da hayatla buraya bunu empoze etmenin anlamı yok. gerek yok. ama kardeşim bu nedir ya 15-17 yaşlarında çocuklar var. hadi onu geç 20 nin üstünde olup spastikler var. tamam 30 demiyorum ama bir 25 üstü şart evet.
Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Hadi bakalım abiler ablalar yetistirin. Biz beğenmediginiz küçükleri.
şahsen genç arkadaşların aramızda olmasından rahatsız değilim. evet kantarın topuzu bazı zamanlarda kaçmakta. fakat adı üstünde genç onlar. bir şeyler yaparken yaptıkları şeyin içindeki eğlence faktörü en yüksek yüzdeye sahip oluyor malumumuz. bunda benim bir sıkıntım yok. fakat sıkıntı şurada başlıyor. sen ben gencim, ben ergenim benim kanım kaynıyo, götüm kaşınıyo diyerekten kalkıp milletin anasına, karısına, kocasına, çoluğuna çocuğuna söversen, hakaretler edersen orda işler değişir. geçen günlerde baya başlık açıldı mesela yok izmirli kızların babaları şöyledir yok izmirlilerin anaları böyledir kızları bilmem nedir yok istanbullu kadınlar çok sevişgendir diye. sen o kadar insana hakaret edersen çok afedersin ben en başta senin ergenliğin olmak üzere o ananında babanında ecdadınında amına koyarım. kimse kusura bakmayacak. dallamalığın dangalaklığın lüzumu yok ! gençlik, kanının kaynaması, eğlenmek bunlar başka şey şerefsizlik, cibilliyetsizlik, adilik bunlar başka şey. yav onlar çocuk kaçıvermiş ağızlarından diye bir durum da yok. o sözleri söyleyebilen bir şerefsiz ne söylediğinin pek ala da farkındadır. bu dediğim hususları ayırabilecek arkadaşlara can feda. istedikleri gibi eğlensinler. bizlerde katılırız dilimiz döndüğünce. yoksa 15 yaşındaki 16 yaşındaki bir çocuktan nasıl bir tespit nasıl bir hayat görüşü nasıl bir felsefe bekleyebilirsin ki ? hayır ne anlatacak sana yani. zaten okul üniversite diye zombiye dönderdiler çocukları kitapları olmuş kafam kadar. kafa dağıtmak istiyorlar bunu gayet iyi anlıyorum. gelecek öğrenecek okuyacak kafasına göre bişeyler yazıcak sonra gidip dersine çalışacak bu çocuk hepsi bu.
Cinsel içerikli başlıklardan bu durum anlaşılabilir. Burası bir sözlüktür cinsel bir forum sitesi değil.
mesela ben varım, bensiz ne yapardınız?
20'li yaşlarının başında daha bilmediklerinin ne olduğunu bile bilmeyen, herhangi bir şüphe bile barındırmayan..
sağda solda millete saldıran tiplerdir..

gülüp geçilmelidir, zira cevap verilebilecek bir anlam ve bütünlük barındırmazlar..

çünkü onlar ağır ergendirler..
(bkz: ne sandın).
bir çeşit önermedir. ergen dolu mudur bilinmez ama troll dolu olduğuna şüphe yok. sol frame den de anlaşılabilir bu durum.