bugün

tüm abazan hatunlar tarafından saldırıya uğrayacağınızın göstergesidir. (bkz: sözlükte bir hatun tarafından tacize uğramak)

bir de bu durumu kabullenemeyip, çamur atma potansiyeli olan erkekleri de sayarsak tam bir filmdir.

girdiğiniz farklı yorumlarla ve duruşunuzdaki asillikten dolayı kendinizi ele vermeniz mümkündür. kendimi deşifre etmek gibi olmasın diyor ve kızların benden uzak durmasını istiyorum bu entry yolu ile.
Kendini fark ettirme çabasına girişmedikten sonra sözlük ortamında hiçbir işe yaramayacak statü. Yok ben 100 x 100 sik kadar avatarımla bile on numarayım diyebileni varsa gelsin bir biramızı içsin. *
yakışıklılığın görece bir kavram oluşundan yola çıkarak: çok kötü bir fiziğiniz yok ise, birazcık çaba* ve birazcık kişilik gelişimi ile mümkün olan durum. zaten başlıktan anlaşılacağı gibi, olmak eyleminden söz ediliyor. yoksa "kimdir?" gibi bir durum yok.*
'ya bi siktir git' denilen başlığı açan yazarın sahip olduğunu idda ettiği özelliği barındıran durumdur.
not: anlatım bozukluğu varsa namerdim.
brokoli gibi güzide bir bitkiyi, cinsel emellerle istismar eden bir kişiliğin şaşırtan iddiası.
miss uludağ 2012 yarışması ile ispatı beklenen durumdur.
edit: evet biliyorum miss bayan demek.
gerçekten zordur efendim.
(bkz: yav he he)
kadınları daha tanıyamayan erkek avuntusalıdır. zira (bkz: çirkin erkek yoktur az paralı erkek vardır).
kendimden anlatayım; Sözlük içerisinde bir çok bayan yazarla tanışabilir, her hafta bir partiye davet edilebilir, çılgın gecelere akabilirsiniz, şaka lan şaka heveslenmeyin bir bok olmuyor.
Bu benim diyenlerin fotosunu rica ediyoruz.
arkadaşlar samimiyet her zaman hayat felsefem oldu, o yüzden buraya ben bilmem ne gibi saçmalıklar şebeklikler yazamayacağım. herkesi görebilmek mümkün değil bu sözlükte ama, aynada her gün kendime baktığımda büyük bir ihtimalle bu sıfatın sahibi benim.
sürekli sen ne tatlı şeysin mesajı almaya sebeptir. ben atıyorum bir iki tane keşfettim de.
ceketimi koysam yine ben olurum dediğim ama derken benim bile inanmadığım durum. **
ismi ala ile başlıyıp deen ile biten bir yazar varmış. çok yakışıklı diyolla. onun bileceği bir hisdir.
(bkz: estağfurullah o sizin güzelliğiniz)
Nasıl anlatsam bilemedim.
(bkz: devecialpay) olmamaktan gecer.
yorucudur.
(bkz: AÇILIN BEN YAKIŞIKLIYIM)
Bir sözlükte ne kadar yararlı olabilir ki bu durum. dışarıdaki kadar avantajlı olamaz.
Bugün itibariyle sözlüğe katılmamla bu ben oluyorum büyük ihtimalle. abartma demeyin sol profilden görmeden konuşmayın bence.
allahless olmaktır. kaslarınızla hobiolarakyaparsin ı kendine hayran bırakmak, aşık etmektir.
aynı zamanda emekli bir hacker ve çalışkan bir öğrenci olmaktır. zordur gerçekten.
hiçbir zaman yaşayamayacağım durumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar