bugün

madem sözlüğün enlerini seçiyoruz bu gece amina koyim. alın size en, seçin seçebilirseniz.

kısa bi bilgi vereyim. zall açmış kendini diyoğlar, sözlükten kaldırdığı paralarla her gün bi rusa gidiyor diyoğlar. hadi bakalım.
(bkz: hung ray)
(bkz: entry başlık uyumu)
"ben nasıl bir ortama düştüm" diye düşündüren anket. nasıl bir "enler" listesidir bu? madem bu konuya değiniyoruz gecenin bir körü, bazı noktaları aydınlatalım.

öncelikle, nokta demişken olay kırmızı noktadan ibaret değildir kanımca. umarım öyle değildir diyelim. zira, binlerce yazar arkadaş tek bir amaç için burda toplanmış olamaz.

azgın kavramı aşırı istekli ve bu istekli haliyle sınır tanımaz bir kimliğe bürünen kişi anlamına gelmektedir bence ki, bu da fayda-maliyet-timeing potasında eritilebilirse olumsuz gibi duran bu ruh halini faydaya dökebilir.

bu yüzden "en çalışkan" "en azimli" kişiler de sözlük içinde "azgın" olarak nitelendirilebilir. gönül ister ki öyle olsun.
maldanadam'dır efendim hele şu sıralar girdiği mastürbasyon entryleri ile aklının kasıklarına kaydığını iyice anlamış bulunmaktayız.
(bkz: maldanadam)
don kulot isimli arkadaş dünyadaki en gerizekalı azgınlardan biridir. (bkz: kürt kızları gitsin türk kızları gelsin)
(bkz: hbbia)
(#19967792)
(bkz: mbpt)
kesinlikle ben değilim.
önceden siktiği ellerini bir kazada kaybetmiş, sağda solda karı, kız da olmayınca düz duvara tırmanan birisi işte. baştan söylim valla ben değilim yoksa bu giriyi nasıl yazarım.
kesinlikle benim.
(bkz: aydınoglu 32)

Edit: 31 de olabilirmiş aslında.
Bu listede de yokum çok şükür.

Sözlükteki tüm meriçlerdir.

Onlar ne sinsidir, onlar her yolu yordamı bilirler.*
(bkz: limon kabugu)
Ben o ben gelin kapışalım.
uzak durulması gerekir.
An itibariyle benim. Yanıyorum!

(bkz: The fistingci sahap)

Yok mu sevişmek isteyen bir baağyan?