bugün

Çok değerli insanlar var sözlükte tek tek saymak zor ama herkes yazsın bakalım.
kesinlikle misagi'dir. evet.
Kimseyi yalayamam.

Kimse de kusura bakmasın.
değerli olduğumu düşünmüyorum başıma bir şey gelmeyecekse bir parça komik olduğumu düşünüyorum.
Birilerini yazdıkları ve çizdiklerinden ötürü övmek ve bunu söylemek bir taraflarını yalamak değil, lütfen olumlu yorum yapmaktan kendinizi alıkoymayın.

Değerli yazarlar evet varlar, peki bunlar kim? Trollük adı altında cinsel, ahlaksız, vicdansız ve mantıksız entryler girmeyen, kendi halinde, oturduğu yerden insanları yargılayıcı ve onları küçük düşürücü entryler girmekten kendisini alıkoyan, düşüncelerini ve fikirlerini gayet düzgün bir şekilde dile getiren ve son olarak da çoğu zaman insanların o konu hakkında fikir edinmesini sağlamak amacıyla yararlı entryler giren yazarlarımızdır.

Şimdi aklıma geldiği kadarıyla bu değerli yazarlardan biri (bkz: zeytinyagli dolma kalem). Zira hiçbir entrysinde ne birini üzecek ya da yargılayacak, okuduğunuzda sizi rahatsız edecek bir şey bulabilirsiniz ne de herhangi mantıksız bir ifade. Gayet insancıl ve kendi halinde.

Bi 5-6 tane yazar daha vardı benim değerli olarak nitelendirdiğim, ancak malesef hepsi de silik. Yine de buldukça editlerim.

Edit: (bkz: hassas nihat)'i da çok severdim. O da silik.

(bkz: why you wanna trip on me) vardı, bayadır o da yok malesef. Sonracığıma, (bkz: we might as well be strangers)'in da entryleri güzeldir, özellikle yeni müzik grupları, şarkılar keşfetmek isteyenler için.

Bu arada fark ettim ki ne zaman birine kötü bir şey yazsam artı oy alıyorum. Ne zaman övmeye kalksam ekşi oy. Kaostan besleniyorsunuz be anacım.
Hemcinslerim çoğu benim için değerlidir.
Yasak Merve, he gülüm he he de gitsin, beyaz güvercin, calyx, hislibiri hepbirsonbahar, Essy, ruzan, darked, darkness, zeytinyağlı dolma kalem... ilk aklıma gelenler. Reelde birbirimizi tanımasakta sanal bağlarla bağlıyım bu hanımlara. Yazdıklarını okumayı, takip etmeyi severim.
sözlüğe değmeyecek kadar değerlilerdir...
Yeşil yelekli memet.

üstteki yazarın don rengini tahmin et tarzı başlıkları canlandırarak yazarları ateşlerdi.* bu ara görünmüyo ama olsun.

not: öyle bi başlık olduğunu bilmeden yazmıştım, o bile varmış. tebrikler.