bugün

sayıları mı arttı, benim mi gözüme batıyor anlamadığım yazarlardır.

bol küfürlü, bol özgüven(!) içeren yazılarıyla bayağı dikkat çekiyorlar. yalnız doz bana biraz fazla geldi gibi.

hatta tırsıyorum şu an başlığı açarken.
bakireyse benimle tanışabilir.
bir asi yazardır.
Evlensinler gecer.

Feminizm kocayi komunizm parayi buluncaya kadar.
sözlüğün kadın düşmanı cinsiyetçileri uygar olana kadar onlarla savaşıcaktırlar. kaçış yoktur.
ben feministim ben erkek düşmanıyım diye kendini belli etmeye çalışan kadın yazarlarımızdır.
arkadaşlar kadınların dokunulmazlığı yok. tamam sistem bizi eziyor, yok sayıyor. fekat erkek cinsinin de öğrenilmiş ayılığı var, konuşulmayan dertleri var.

lütfen her yazıyı kadın düşmanlığı algılayıp çirkinleşmeyelim.

sakin lütfen.
Malum Günlerinde Galiba Çoğu. Fazla şey yapmayın sakin olun Azalarak biterler.
her yer mal dolu olduğu için çileden çıkıyo insanlar.
yine bir liste ve yine ben yokum.
Amk kadinlar anca kendilerini boyle dile getirebilir cunku siz erkeklere duzgun sekilde soylesek hemen yanlis anliyosunuz cunku ve ayrica bu kAdar yavsayan erkrk varken ve kadinlarin namusuna laf atarken elbette atarli olacagiz azicik dusunun.
sayılarının çoğalmasına sevindiğim yazarlardır.

zaten kadın dediğin atar yapmayacak, küfür etmeyecek, özgüveni olmayacak dimi? bunlar kıçı kırık erkeklerin hakkı sadece, kadın susup oturunca göze batmayınca mutlu olursunuz ama aksi olunca rahatınız bozulur. ah ulan ah ne diyeyim bu zihniyetine sıçtıklarıma, hoş ne desem o minik beyinleri almaz zaten..
(bkz: kuresel ikinma)
(bkz: queen ravenna)

Götüze kazık çakar görürsünüz.
Gülşen yıldırım teyze gibiler yav.

görsel
Gider ustası olanlar bile varmış. Sgdjdhh
Bkz:larissa el monalisa.