bugün

sözlükte 'din' kisvesi altında yapılan eylemdir. dikkatinizi çekerse eger an itibariyle sol frame de sık sık görebileceginiz tasavvufi başlıklarla bunu idrak etmeniz oldukça kolaydır.
ayrıyeten din kisveli kimseler, dinsiz(kafir) nitelendirdiklerinin üstlerine giderken de nefes almadan, entry yazmaktadırlar. haliyle bu da sözlüğün mna koymaktadır.* *
ayrıca ; (bkz: başlık başa kaldı).
sözlüğü sözlüklükten çıkartan her türlü durum ve olaya verilen genel ad.
(bkz: cool adam)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam) gibi yazarların devamlı abuk abuk başlık açması, hemde ironi adın altında sanki safız amına koyuum anlamıyoruz, anladık diyelim bu bize ne katıyor? koca bir hiç. sike sürülecek aklı olmayan yazar. hatta evde oturmaktan sandalyeyle birleşmiş; ona vereceğime çalıya çırpıya sürterim modelinde ki erkek onlar. ya da onlar yoksa onların yerine başlık açan, neredesin cool yaaa? gibi triplere giren yazarların yediği bokun boncuğudur.

arkadaşım bu kadar mı üretmekten acizsin, geyik döndürmekten acizsin. 3-4 aydır aranızdayım; ha gelir ha geçer diyordum tık yok amk. hala aynısınız. artık sözlüğe giresim gelmiyor lan. yeter arkadaş. ben gidiyorum yine; ama döneceğim....
hergün sol frame'de saçma sapan konular ve konuklarlar uludağ sözlüğün kalitesini düşürmek suretiyle, yazarların hastalıklı düşüncelerini sanal ortamda kusması olayıdır.

her gün yeni bir bilgi, yeni bir görüş, yeni bir bakış açısı getirmek yerine yazarlarımız son derece ilgisizice davranıp 'bana ne len.. ben dalgama bakarım' şeklinde girdikleri entrylerle sözlüğü bir çöplük haline getirmeyi kendilerine bir görev olarak görmelerinin yansımalarını, bulunduğumuz ortamın heryerinde görmek mümkünüyeti içinde kalmaktayız. bu gidişatın bir an önce yazarlarımızın kendilerine gelmesiyle son bulmasını temenni eder; bu konuda ayağınızı denk almanızı öneririm.

(bkz: muhtıra)
bügün gerçekleşti gibi.
(bkz: yazarların kitaplığındaki yaklaşık kitap adedi/#14772189)
az önce yapılandır. *
hala devam eden olaydır.
an itibariyle gerçekleşen durumdur.
her dakika olan durumdur. sözlük folloş oldu çıktı.

(bkz: önüne gelen başlık açmasın kardeşim)
amına kodumun trolllerinin yapmayı çok sevdiği iştir. ben de sizin aq sikik trolller.
an itibariyle gerçekleşen koymadır. modlar uyuyor herhalde rahatsız etmeyelim.
an itibariyle sol frame'de açılan başlıklar sebebiyle koyulmuştur.
Her geçen gün daha da belirginleşen durum.
Örneklendirmek bile anlamsız, başlıklara bakın yeter.
(bkz: sol frame) 1 sene önce okumaya değer entryler olduğu gerçeği yadsınamaz. şu anki durum ile kıyasladığınızda sözlüğün bataklıktan daha aşşağılarda olduğu aleni göz önündedir. Bir an önce moderatörlerin bu konuyu ele almaları gerekmektedir.
hani saatlerdir açılan başlıklara, mevcut konu üzerinden dönen geyiklere bakıyorum da sahiden sözlüğün amına koydunuz el birliğiyle. tebrikler efendiler. bezdik sayenizde.

usulünce sözlüğün ırzına geçmektir.
(bkz: yarın allah kerim)
Burada bulunmadığım birkaç ayda fevkalade güzel yapılmış olandır. Bana ihtiyacınız kalmamış aşkitolar sözlüğü sikip atmışsınız.
Artık gerçekleşmiş olan durum. Bundan 3-4 sene önce zall efendiye sol frameden haykırıyorduk "zall oğlum gidişat güzel değil, sözlük saçma bir şey olmaya başladı." diye. Tabi o zamanlar takan yoktu. Şimdi milleti uçursan, hızla entry silsen ne yazar zall efendi. Uludağ sözlük endüstri meslek lisesi olmuş. Forum/chat tarzı entry silmekle uğraşıyorsun ama forumdan farkı kalmamış sitenin. Muazzam bir şekilde olmuş her şey.