bugün

bi şeyleri değiştirebileceğini sanan insanlar topluluğudur. nelerini gördük biz boşuna kasmayın. hadi bana da kemalist deyin, faşist deyin ne derseniz deyin.

parayla değil zaten. o yağ çektiğiniz adamlara da en ufak laf etmeyelim. mutlu musunuz ?

gerçekler hiç bir zaman değişmez, nankörler her zaman cezasını bulur.

peşin olarak;

(bkz: verebildiği tek ayar sıçmakla ilgili olan yazar)

ayar vereyim derken yüzüne gözüne bulaştırdığın entryi niye sildin yazarcan ? ay yazık kıyamam.

bilemiyorum da sevdiğin bir insana ve bu ülkenin kurulmasında büyük bir rol oynamış, milleti örgütlemiş burda anlatmama gerek olmayan, herkesin bildiği bir insana, yarak atfeden bir insanla ne kadar düzgün geçinilir bilemem.

(#5687577)

organize olamıyorlarmış. bunun önündeki en büyük engel zekâları ve savunmaya çalıştıkları şeyin gereksizliğidir. hadi gülüm yandan yandan yandan.
(bkz: canı sıkılınca götünden entry girmek)
zavallıdırlar, ümmetçiliğin bile ne olduğunu bilmemektedirler.. hala Atatürk ile dini karıştırmaktatırlar.. Atatürk mü Allah mı gibi sorularıyla aslında bu ikisini kıyaslayarak en büyük günahı işlediklerinin farkında olmayan tiplerdir..
(bkz: ya allah bismillah allahuekber)
yillardir burada olan kardes kardes fikir alisverisi yaptigimiz ummetcilerdir. (bkz: ötekileştirme)

ama birilerine batiyorsa bu insanalrin varligi bilemem. zira ummetcilik bir suc degildir bir bireyin dusuncesi ise sadece. ben sadece muslumanlari seviyorum var mi mnakii?
eğer herkesin bir güruha dahil olması gerekiyorsa içerisinde olduğum ümmetçilerdir.

(bkz: ümmetçiler gelecek hepinizi sikecek)
ya biliyorum hep moderasyona yük olacak,boşu boşuna bir süreliğine saçma sapan kalabalık oluşturacak ama böyle durumlarda tutamıyorum kendimi,affedin.

ümmetin anlamını bilmeyen,saygı nedir hiç bilmeyen,cemaat nedir haberi olmayan,binlerce defa aynı çıkışı yapıp binlerce defa aynı ayarı yiyen gerizekalılar hakikaten her seferinde şalterini attırıyor şu bünyenin.

biliyorum böyle böceklerin kafalarını ezersen daha çok ürüyorlar,biliyorum onların dilinden konuşmak onları yükseltiyor,biliyorum hakaretle tahrik oluyor bu pespayeler ama yine de kendimi tutamıyorum.

ama bu seferlik sadece onlara onların dilinden,amerikan filmlerinden aşırılmış çakma zenci repliklerinden birini ileteyim daha da uzatmayayım.

şu ülkeye bir iyilik yap ve şarjörünü kafana boşalt.
kureyş kabilesine saldıran amr musa gibi saldıran kunta kintelerdir. beatles dinleyen iflah olmaz romantiklerdir. hönküren ve hoplayan ki onlardır, destanımızda yalnız onların hacıyatmazlıkları vardır.
köpeksiz köyde değneksiz gezenlerdir. bastıkları mastıkları da yoktur. onlar zaten anca birbirinin ayağına basabilirler.
moderasyon bu duruma inatla izin veriyorsa zaten kısa zamanda etkisini göreceklerdir.
hiç kimse şaşırmasın; bizi izlemeye devam edin, tarzındaki eylemlerdir bunlar.
iran'da humeyni devriminin ilk günlerinde, kadınlara önce laf atıldı. sonra elle tacizler başladı; ardından da kezzap atılmaya başlandı kadınlara. sonuç: bilindiği üzere iran'da kadınlar kara çarşaf altında. bu arada, humeyni ile işbirliği yapan tudehliler(iran komünist partisi) salya sümük ağlamakta ve önlerine gelen herkese: "biz ne bok yedik de bu ibnelere güvendik abi!" diye ağlamaktalar.