bugün

gazına gelmeyin, en az sizin kadar yazdıklarına zıt düşüncelere sahip.
ilk başlarda oltasına düşerseniz, sonra o yazdığınız entryleri geri dönüp silmek zorunda kalıyorsunuz.
gülün, eğlenin, "he" deyin geçin. ciddiye almayın yazık dalga geçilen siz olursunuz. *

arada nick altına da bişeler girin, popülist biraz, el üstünde tutulmayı seviyor. şımarık herif *
bide takip edin onun açtığı başlığın altına ilk entryi siz girin a, bs, klajsd. fark etmez ne yazdığınız bi iki dakika sonra editlersiniz olur size mükemmel bir ayar, sonra gelsin hbbia yı tanımayanlardan artı oylar. *
evet efendim...
haydin selametle.

edit:
--spoiler--
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ın kısaltmasıdır. koministimam her şeyi yazıp, bunu yazmayı unutmuştur.
--spoiler--

doğrudur fakat yazarları iyice tembelliğe alıştırmak istenmemiştir. *

azcıkda siz araştırın olum. bunlar sözlüğün değerleri mihenk taşlarıdır. küfür etmeyin isterim isterim ki sadece saipsiz i değil bu tarz mikser yazarları da okuyun. daha doğrusu yazılan çoğu şeyi okumaya çalışın.öyle sığır gibi yalnızca ben yazıyım millet okusun bencilliğine kapılmayın.

ha hbbia mı? ... rahvan gitsin, * onuda sevelim bu kadar.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ın kısaltmasıdır. koministimam her şeyi yazıp, bunu yazmayı unutmuştur.*
uzun yazdigina gore bos vakti cok bir abazan.
bir yerlerde denk getirdiğimde allah ne verdiyse girişeceğim yazarcık.
tr*** karmalı bir yazardır. bu karma ilk ve tek ona nasip olmuştur. hayrını görsün.
hbbia denilince hayşi batı akla gelir ve orda cem yılmazın harika repliği;
(bkz: sikmeseler bari)
işte hbbia bu dur...
o bir troll. o bir sevgi çemberi. o bir çember sakallı. penisi kalın ve uzun. atletik bir cengaver.
(bkz: hbbia nın şımarma süreci)
(bkz: yoksa mehdi mi)
(bkz: efendimisss)
laikler için mizah adamı, dinciler için aşağılık insan. dindarlar için ise, dinciler tarafından nasıl itibarsızlaştığını gösteren bir yazar.
"Evet efendim" ile başlayan bir cümle gördüğünüzde gücünüzün yettiğince koşun. Bazen yanlış anlaşılmalar olabilir onun için ise ;

(bkz: bir an hbbia sandım)
baş trolldür kendileri. ama yazdıklarını okuyup 'böyle insan mı olur' demeyin, adam bizimle taşak geçiyor. tahminimce en atatürkçü en laik insandır kendisi.
(bkz: hbbia yoksa peygamber mi iddiası)