bugün

Aldığım eksi oylar artı oylardan fazka geldi. Artık buralarda duramam. Sürekli silik olunca da yazma hevesim falan kalmadı zaten.

Anlamadığım olay şu neden bu kadar sevilmeyen bir yazarım ben burda. Birazda Üzgünüm.

Aydinoglu fazlalık mı yaptı size. Ne vardı bende şurda kendi halimde yazsaydım. Bunu çok gördünüz bana.

Neyse arkadaşlar. Yıllar yılı yazdım burda. Artık gerekli mesajı aldım. Bu kadar nefret edilen bir yazar olduğumu bilmiyordum. Halbuki benim burda nefret ettiğim tek yazar bile yok.

Neyse fazla lafı uzatmadan. Kendinize iyi bakın. Şunu da unutmayın. Aydinoglu bu Sözlüğü çok sevmişti. Elveda. Evet.
(bkz: aydinoglu 9) ile bence her şeyi çözebilirsin. Bence yılma sakın, yada siktir et seni hak etmiyoruz. bir an evvel siktir git.
Aydinoglu 435 veda etmeden inanmam.*
görsel
Güle güle siktir ol kardeşim.
Düşündüm ve karar aldım. Şu 6 aylık nick değiştirme kuralı yüzünden nickimi aydinoglu 14 yapamıyorum.

Değerli modlardan ricam, Nick değiştirme hakkımı açmaları. Yada aydinoglu 14 yapsınlar nickimi.

Yazma isteği gelmiyor bana yoksa. Aydinoglu 14 olarak nickim değişene kadar herkese Elveda. Evet.
görsel
görsel
2012'den beri yazdığım sözlüğe vedamdır..

iyi, kötü her anımda yanımda oldun, her zaman beni dinledin, hiç karşı çıkmadın, hep yanımda oldun, en kötü anlarımda beni destekledin..

sessizce geldim, sessizce de giderim..

her şey için teşekkür ederim canım sözlük, adamsın, cansın, senin gibisi bir daha çıkmaz karşıma..
artık veda vaktinin geldiğini anladım.
kendine iyi bak..

hoşça kal sözlük...
(bkz: bb)
Sözlüğüne sağlık.
Bu gece ansızın gidiyorum. Sözlük elveda. Evet.
görsel
görsel
görsel
(img:#1417848)
görsel
Döndüğünde artık biz aynı biz olmayacağız. o yüzden çok iyi düşün.

hüzünlü bir an.
2 yada 3 defa yapmak istedim ama yapamadım.
görsel
Her zaman yerli sözlük .
Artık emekli olmam zamanı gelmiştir sözlükten. Ben gidiyorum. Evet.
la birak amina koyim, ölsen oteki taraftan da bi yolunu bulur hesap almaya devam edersin sen.
Ugurlar ola...
(bkz: aydinoglu sikerim bakk düzgün dur)

görsel
Zamanı gelmiştir. Bu gece saat 03.47 de gidiyorum burdan. Elveda. Evet.