bugün

Genelleme yapıldığına göre yanlış olan önermedir.
Erkeklerin de abaza olması.
dogru onermedir.

burada guzel kiz ne gezer yahu. abazanlar egosunu tatmin etsin diye gelen siskolarla dolu burasi. burdan ekmek cikmaz.
kendimden biliyorum, leş gibi kezban tipleri olur.

(bkz: her entrye kendimden biliyorum diye yazan yazar)
sözlüge sadece evde internetten girilebilir düşüncesine sahip arkadaşlar teknolojiden bihaberler heralde wireless ve iphone tarzı telefonların varlıgından haberdar degiller. Bi yandan arkadaşlarla starbucksta dedikodumu yaparım diger taraftan da sıkıldıkça entrymi girerim.çok şükür zekiyim 2 işi aynı anda becerebiliyorum...
her sözlük yazarı kızın mayolu bir boy bir portre fotoğrafı ile kanıtlaması gerek artık şu olayı. haydi kızlar, zaman özel mesaj botonuna abanma zamanı. haydi adriana limalarım haydi megan foxlarım. yürüyün. devir alnımıza sürülen bu kara lekeyi temizleme devri.

ulen sanki çirkin ya da güzel olmak buraya yazılan fikirlerin kalitesini yükseltiyor. eğer sözlük kızları taş gibi olunca erkek yazarlar daha bir şevke gelip, daha iyi fikir beyanı yapacaklarsa siz öyle olduklarını düşünün sevgili yazarlar. hepimiz adriana limayız. evet evet tam da öyleyiz.*
p.s: iş bu başlığın ''kadın yazarları avlamak amaçlı'' olduğu yazar tarafından bilinmektedir. fakat ilgili entrynin sahibi yazarın nickinden zaten kadın olduğu belli olduğu için, hiçbir çekincesi olmadan bunları yazmakta bir beis görmemiştir.
(bkz: öyle başa böyle tarak)
normal bir durumdur. zira hergün brad pitt, gerorge clooney kisvesindeki yazar *kişileriyle konuşmak, görüşmek, zirveye gitmek hangi güzel kızın haddinedir?
herşey çirkin kızlar içindir. ee ne de olsa allah çirkin şansı vermiştir.*
(bkz: sözlükteki kizları bulmaya yarayan başlıklar)
güzel olsa cadde de takılırdı sözlükte ne işi var.
(bkz: sözlüğe takılan erkeklerin hepsinin tipsiz olması) durumu kadar gerçektir. o dogruysa bu da dogrudur. hodri meydan.
bazılarına haksızlık etmektir.
sözlükteki kızları ortaya çıkarmak için yapılmış basit bir taktiktir.
hadi diyin kızlar.
özel mesaj kutunuz parlasın anında.
kızların gaza gelip "sen beni bir de gerçekte gör" demesiyle bu tuzağa düşmesi beklenmektedir. gazoz ister misin?
daha önce sözlükten bir kız ile tanışmamış belki de şansı yaver gitmemiş gencin dilinden dökülen saçmalıktır.
benim yazarım işini bilirdir bu etkiyi yaratarak sözlük kız populasyonunda tepkiyi görüp ona göre hareket etmektir amaç.
tüm inançlarımı yerle bir eden genellemedir. *
sözlüğe takılan kızlar genelde çirkin değildir, çirkin kızlar genelde sözlükte takılır. aradaki 7 farkı bulunuz.
(bkz: asosyalite)
(bkz: şair bu dizelerinde balık sezonunu açmıştır)
güzel kızları tespit etme yöntemi sanırsam. kızlar gelecek '' aaa olur mu biz ne güne duruyoz diyecek''
bir sır vereyim mi sizlere. gördüklerim arasında tek bitane bile çirkin hatun yok. yalan söylüyorsam iki gözüm önüme aksın. iki yakam bi araya gelmesin. allah benim cezamı versin. amin deyin.
allah'ım hepsi mi güzel olur. oluyo valla. ohh ben gördüm ya çatlayın.
Sözlüğe takılan erkeklerin çirkin olma dereceleri kadar çirkin olmalarıdır.
Güzel ve sosyal insanın ne işi var burada? Tabiki zaman geçirmek için girenler bu tanımın dışındaysa da, daha ziyade sosyal yönden pek gelişmemiş, kendine güveni olmayan kişilerin uğrak yeridir bu tarz oluşumlar.
Sonra toplaşalım, kaynaşalım, oradan da bize gidelim.
Bu bir eleştri değil, saptamadır. Subjektivite içerir.
bizi sözlüğe takılmayan kızların genelde güzel olması sonucuna ulaştırır ki; o zaman avcının, av sahası dışında bir yerlerde avlanmakta olduğu sonucuna varabiliriz.

adana'da fil, ankara'da zürafa, istanbul'da antilop avına çıkmaya benzer bu!
(bkz: yarası olan gocunur)
bunu genele vurmak yanlış olur ama çoğu öyle. *
Deli saçması.