bugün

yatacak yeri olmayan yazarlardır. hiçbir insan doğmadan önce ırkını seçemez. bunu bile anlayamayan adama ben daha ne anlatayım ki? ırkçılık birçok dine göre insanlık ayıbıdır ve günahtır.
Sözlükte terörist yandaşı istemeyen yazarlardır. Pkk sempatizanı kekolara yazdıklarımız dokunuyor. Irkçıyız ne olacak?
Irkçılıktan kasıt, göğsünü gere gere türk'üm ben diyebilmekse eğer, en büyük ırkçı benim. Kasıt, dağdaki itleri savunanlarla beraber gözünü kırpmadan vurabilmekse ya da öyle bir fırsatı olsa vuracaksa yine en büyük ırkçı benim. Türkiye, türk'lerindir. (bkz: Ne mutlu türk üm diyene!)
Etniklerin korkulu rüyalarıdır.
Pillırs.
Memesi olanların dışındaki herkese karşı foşisttir.
Meme meme.
pkk destekçisi vatan haini yazarlardır .ırkçılık adı altında israil ve ermeni uşaklığı yapan zavallılardır .
Evet, Türkiye cumhuriyet'nin üniter ve laik tüm unsurlarına göz diken haysiyetsizlere düşmanım çünkü türk'üm ve başka türkiye yok.
(bkz: kürt lütfen)
(bkz: ırkçıyız ne olacak)
Ben liste var sandım ondan geldim. Bi liste yapın, benide yazın.
Fasist olsalar daha mi iyi olacakti ?
(bkz: kotunun iyisine kalmak)
Onlar da sözlüğün bir rengidir. Islamcısı, solcusu, kekosu, yatalak dedecisi gibi. Çekemeyenlere ne diyoruz " some people are racist, get over it". Evet.

Ek; antifaşistim.
ırkçılığa karşıyız diye diye suriyelileri tepemize çıkardınız.
Müslüman olanlarının Geneli Peygamber efendimiz'in Veda hutbesinde ki üstünlük yalnızca takva iledir öğretisini inkar eden kabullenemeyen Ergen parazitlerdir. Bu soysuz Nasyonal sosyalizm kalıntıları küçük beyinleriyle Kendilerini siyahilerden araplardan kürtlerden ermenilerden vs üstün görmektedir Ateist olanlara diyebileceğim bir şey yok. Paylaştığım görsel Nihal atsız Adolf Hitler gibi Sapkın ve hastalıklı adamların Türkiye'de kendisini ırkçı milliyetçi turancı vb isimlerle adlandıran talebelerinin oluşturduğu Ergen güruhtur sözlükte Türk toplumuna nazaran bu tipler oldukça fazladır Bizim sözlüğümüzün ise en büyük sorunudur bu sorunun temel kaynağı yetersiz aile terbiyesi ve sevgisizliktir. Şerefli bir Türk Evladı olarak Söylemeliyim ki Tüm insanlar etnik ve fiziksel olarak Rabbın huzurun da Eşittir onları sadece Rablerine olan imanları ve sadakatleri yüceltir ! Mahatma gandhi ve Abraham lincoln gibi Efsaneler bu pislikle mücadeleye ömürlerini adamışlardır. Ülkemiz de az olan bu bela umarım azalarak biter. Sevgili Sözlük yönetimin den Bir insanlık suçu olan ırkçılığa müsamaha göstermemelerini dilerim. Saygılarımla...
(img:#1537064)
Ayrıca sözlükte ki bazı Irkçı parazitler ne hazindir ki Kendilerinin yaptığı bu pisliği Tüm ülke ve Dünya Halklarının yaptığını zannetmektedirler... Irkçılık insanlığın Ezici çoğunluğunun kabul ettiği Bir insanlık suçudur hem ahlaken hem de yasalar karşısın da suçtur !