bugün

katıldığım haydari.
şahsen yerinde bir uygulama. bu düşüncede olan insanlar zaten facebookta bile kendi resmini profil resmi yapmaktan çekinen insanlardır. kendinizle barışık olun biraz. burda yasa dışı bir işte yapmıyoruz. yüzünüzü gizlemenize gerek yok.
Böylesi bir sitede profiline kendi fotoğrafını koyanların kafa tasının içinde bir beyin olduğundan şüphe duyarım.
benim 4 yaşımdaki halim sizi rahatsız ediyorsa kaldırılsın efendim.

destekliyorum.
desteklenmeyecek olandır. sözlük kahpeleri nasıl ilgi görecek başka türlü? bunu hiç düşünmediniz diğmi? onlara da yazık. kaldırılmasın.
gereksiz kampanya.

arkadaş istemiyorsan koyma. ifşa olmaktan çekinmiyorum. yazdıklarımın arkasındayım troll değilim insanların beni görmesinden endişe etmiyorum dolayısı ile sıkıntı yok.
sonuçta herkesin hayatı, kimse karışamaz...
Sözlükte daha amacına uygun bir şekilde kendi fikirlerimizi sunabileceğimiz bir profil yapılabilir, kaldırılsın diyorum.
desteklemiyorum. isteyen koyar isteyen koymaz. kendinizle barışık olun biraz.
profiline fotoğraf koyan her kadın da "aranıyorum" veya "ben çok güzelim" demek istemiyordur. yoz düşüncelerinizi kendinize saklayın. sözde hepiniz çok laik, aydın ve ileri görüşlüsünüz siz hariç herkes yobaz ama açılan başlığa bak.
desteklemiyorum lan kız sanıp yavşadığın kızın kıllı kırçaklı adam çıkması.. gerçi fotoğrafı fake bişey de koyabilir lan ne kadar safım ahaha.
Kendi kendinize kampanya düzenliyorsunuz kampanyası. Saçma, kaldırılmasına gerek yok, isteyen koyar, isteyen koymaz.
bence de kaldırılsın dediğim kampanyadır.
destek.
saçma kampanyadır.
sonuçta burası ana teması anonim bir site olsa da paylaşmak isteyen rahatlıkla kendini paylaşabilmektedir.
Bunu sadece profil fotoğrafına bağlamak saçma mirc dediğiniz yerde sanki fotoğraf gösteriliyor mu yapmak isteyen dilediğini fotoğrafsızda yapacaktır.

Ayrıca proffil fotoğrafına fotoğraf koymanın kahpelik veya ilgi orospusu olmakla ilgisi nedir anlayabilmiş değilim
profil fotoğrafının amacı zaten bir yabancı karakter yada başka birşey koymak değil kendini koymaktır kendi resmini kimin ne düşündüğnü paylaşmak gibi birşeydir..
Bende fotoğraf koyuyoruma arada ama hiç o tarz birşeyle karşılaşmadım
afedersiniz ama 2 3 özgüvensiz şahsın çıkardığı saçma salak bir tespttir..
Yazdıklarından utanan kendine yakıştımayan paylaşmaz fotoğrafını
ben yazdıklarımında herşeyinde arkasındayım..
Bu diyenlerin çoğu sözlüğe fotoğraf koymaz ama facebook fotoğrafını paylaşır neyin kafası bu dediğimdir..
kaldırılsın arkadaşım erkekler o kızları görüyor bize yüz vermiyorlar. merhaba beyler merhaba.
fotoğrafını isteyen koyar istemeyen koymaz kime ne, kasmayın bu kadar.
Olabilir. Şahsen bugün fotoğrafı çektiğim telefondan rahatsız olan insan gördüm.
Nick avatarımla katıldığım kampanyadır.
Ne varsa kalksın.*
Kesinlikle kaldırılmalı . Yeni nesil yazarlara iyi bir örnek teşkil etmiyor .
Olmaması gerekendir. Lan siz çirkin ve fakirseniz biz napalım.
benim bildiğim kadarıyla isteyen kaldırabiliyor fotosunu.

lan yoksa bizden habersiz mi ekliyorsunuz. zall yapma böyle şeyler.

bunun harici bir durum içinse siz çirkinseniz biz ne yapalım? bakan adam nasıl rahatsız olur da böyle bir istekte bulunur ya.
Arkadaşlar geçen biri şimdi okursa kendini bilir bildiğin kadın cinsel organı koymuş profil fotosu olarak. Lookin bu durur mu hiç koştum moderasyona yetiştirdim hihih nasıl kaldırttılar ama diğil mi şekerim. Bendim o ihih.
ben değiştirene kadar benim profilimde şapkalı bir dedenin fotoğrafı vardı. halbuki ne şapkalıyım ne de dedeyim. değiştirdim, şimdi rahatım.

bu arada kampanya da gereksiz. kim diyor sana vesikalık fotoğrafını koy oraya diye.
güncel Önemli Başlıklar