bugün

benim. tüm geylerle dost hayatı yaşayabilirim. iddialıyım bu konuda.
(bkz: sevgili gay dostları)*
ben şahsen bizzat kendim.
eşcinseller diğerlerine göre sapık değil bu yüzden eşcinsellere sonsuz saygım vardır.

eşcinsel olmayan insanlar ölmeli bence.
kendisi kız/kadın ya da erkek olmasına rağmen gay ve homolara da önyargılı bakmayan ve onların da yaşam hakkı olduğunu savunan mert kişilerdir.
ilk akla gelen yazarlar:
-morganize isler
-cany13 ((http://www.uludagsozluk.com/e/12805582/)den ötürü)
-whatthefuckareyoutalkingabout (yaradandan ötürü) *
Yanlış ya da değil, birbirimizin hayatına saygı duyduğumuz zaman insan oluruz. Al sana sosyal mesaj.
sözlükte gaylerle ilgili bir alıp veremediği olmayan yazarlardır.

koolcat adlı yazar, nedendir bilinmez, "kendisini ne zaman görsem gay dostuymuş gibime geliyor. öyle mi acaba?" şeklinde bir entari girmiş nick altıma.
yani inşallah yanlış anlayan olmaz ama gaylerle bir alıp veremediğim yok hakikaten gençler. adamlar kendi alemlerinde takılıyorlar, bana bir zararları yok.
ama gay dostu falan deyince iş yanlış yerlere gidebilir, aman diyim. *
insanları sadece insanlıklarına göre değerlendiren yazarlardır. hiç kimseyi kötü bilmemek ve kötü göstermemek lazım. bir insan gay olabilir, transvesti-transseksüel olabilir, lezbiyen olabilir. bu, onların yaratkta ne yaptığıdır, herkes yatakta benim yaptıklarımı yapmak zorunda değildir. bu bir ruh hali, o insanlar böyle hissedebilirler. önemli olan tek şey insan olmalarıdır.

kimsenin kalbini bilemezsiniz. bilmeden bu kötüdür diyemezsiniz, o insanları hasta, kirli ve ahlaksız ilan edemezsiniz. ahlak nasıl seks yaptığınızla alakalı değildir.

bütün insanların dostuyum. nasıl seviştikleri benim umrumda değil.
her şeye eşit yaklaşırım anlayışlı yaklaşırım ama eşcinsellik konusunda asla .
belki geri kafalı denilicek bana belki de bağnaz , muhavezekâr ama beni tanıyan benim ne kadar revüzyonist bi insan olduğumu bilirler ama eşcinsellik konusunaa tam anlamıyla bi antipatim var çünkü bu olgu doğaya karşı gelmek ile eşdeğerdir . Doğa bizi böyle tanımlamıştır . Doğaya karşı gelmek , doğaya uyum sağlayamayan , doğaya özdeş olmayan , her olgu yıkılır ve kendini bir daha yenileyemez eşcinsellik doğanın kurduğu düzene aykırıdır . Sex olgusu soyun devam etmesi için vardır ve eşcinseller bu olguya anti tez oluşturmaktadır. Ayrıca toplum da bence haklı olarak da eleştiri toplarlar , statüleri geri planda durur.

bu eşcinsellik olgusunu savunan bi insan şöyle bir şey söylerse komik kaçmaz.
"insan yerine hayvanlarla sex yapabilirim . Neden olmasın ? Sonuçta istediğimizi yapmakta özgür değilmiyiz? ee ? "

Eeee kardeşim Eee !
içlerinde, asla endplzmk radikal in olmadığı yazarlardır.

Arada ince bir çizgi var yalnız. Eşcinsel ilişkiyi normal kabul etme anlamında söylüyorum. Elbette şahıs boyutunda kimseye düşmanlığım olamaz. Ben önce din, sonra toplum sağlığı açısından bakıyorum. Şahsileştirdiğin vakit, kimseyi kendimden aşağı göremem, hakaret edemem. Çünkü kimin ne olacağı belli olmaz. Sıkıntı olayı meşru görmektedir. Eşcinsellik olağan bir şey değildir, asla normal kabul edilemez. Ama eşcinseller hakarete uğramalı, dışlanmalı anlamı da buradan çıkartılamaz.
oncelikle: (bkz: normal erkek)
simdi bir de: (bkz: gay) ama dur yorulma, ben sana özet geçeyim. gay: homoseksüel davranış gösteren kişi.

yani azizim, gay dediğin erkek de olur, kadın da. başlığı açan belki iyi bir şey yapmak istemiş ama "normal erkek", "gay dostu", "gay ve homolar" gibi potlarla sıvama işlemine başlamış.

başlığın asıl kastetmek istediği yazarlara gelirsek aklı başında, modern, az biraz özgürlükten anlayan yazarlardır.
caferi getirin bana.
(bkz: dostunu söyle kim olduğunu söyleyeyim)
(bkz: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
kendilerini ve tavırlarını tasvib etmediğim kişilerdir.
ulan ibnelerle dost olmanızın size ne gibi getirisi var ?
(bkz: gay kardeşligi)
(bkz: bana asılmayan gay bin yaşasın)
benim içinde olduğum yazarlar.
ben erkeğim ama gaylerle bir sorunum yok.
gay olmanın cinsel bir yönelim olduğuna, hastalık olmadığına inanmaktayım.
gaylere evlilik dahil tüm haklarının verilmesini, hiç bir şekilde ayrımcılık yapılmamasını istiyorum.
türkiye'de özgürlükler genişledikçe, toplumdaki bakış açısı değiştikçe; gay insanların da sorunları azalacaktır.
tercihleri yargılamak kimsenin haddine düşmeyeceği gibi hemfikir olmamak eleştirmek de mümkündür pekala. dolayısıyla kimse her türlü cinsel (sadece cinsel değil tabi konular çoğaltılabilir) tercihe sempati duymak zorunda değildir, ancak eleştirilerini de saygı çerçevesinde yapmak durumundadır. önemli olan hiçbir tercih sahibini baskı altına almamak, toplumda rahatça yaşamasını sağlamaktır, buna katkımız olamasa bile (kişinin toplumsal hayatına sözlük olarak etkimiz minimumdur malum) en azında sözlükte görüşlerini rahatça dile getirebileceği ortamı sağlamaktır.
eşcinselliği doğaya karşı gelmek gibi yorumlamak çok yanlış bence,insanların tercihlerine neden saygılı olamıyoruz ki?bu hayat onların ve istedikleri gibi yaşama özgürlükleri var.gay değilim tabiki ama bu ülkede eşcinsellerde var ve bu gerçeği görmezlikten gelip onları insan yerine koymamak çok çirkin insanlığa yakışmıyor. (bkz: allahmısınız yargılıyosunuz)
Saygılıyım Saygılısın Saygılı.
homofobik olmayan yazarlardır.
en başta insana, insanlığa saygı duyan yazarlardır.
homofobik olmayan, insanları sınıflandırmayan yazarlardır.
(bkz: merhaba ben protest sanayici)**
şahsen benim, tek farkları duygularıdır.
gay dostuyum hatta aynı evi paylaştım bi süre amerikada.