bugün

ironik önermedir. kalite denilen kavram görecelidir. (bkz: kime göre neye göre). sözlükteki bütün bayan yazarlar elbette kaliteli olamaz tüm erkek yazarlarında kaliteli olmadığı gibi. ama insanları kaliteli kalitesiz diye ayırmak ne kadar dogrudur. bu ayrımlar sonunda sözlükte gereksiz bir tartışma ortamı oluşacagını düşünürsek oldukça gereksizdir. herkesin ne mal olduğu bellidir. burda insanları başlıklar altında sınıflandırmak yerine davranışlarımızla sapla samanı ayırt etmek gerekir. bu kalitesiz diye sınıflarılan bay yada bayan yazarların saçma başlıklarına prim vermez , sataşmalarını kulak ardı edersek zaten bir süre sonra çeker giderler. onları başlıklarla ayırmak onlara kendilerini farklı ve belkide özel(!) hissettirir ve böylece hiç kurtulamayız.
örnek olarak kapital karl verilebilinir. kendisi çok kaliteli bir bağğğyan yazardır. ilgiyle takip ediyoruz. misal bu başlık da ben sandalyeden düştüm, abim ağaçtan düştü, babam havuza uçtu, annem bulaşık makinesini devirdi.
entryleri gördükten sonra kendimden süphe etmeme denen olan yazar tespitidir. ben de bir bayan yazarım ama benim başlığımın altında o tip ibareler yok, ben de mi bir sorun var acaba? *

editLedim: eksinin nedeni nedir acaba? doğruyu söyLemek suç mu?

editLedim 2: aman aLLahım ben ne yaptım!
kapitalim mavi gözlü bal dudaklım. ne güzel basıyorsun o tuşlara. gerilme, senin endamın yeter yavrim.
iyi olanlar da var olmayanlar da...

kadın yazarları deşifre eden başlık...bir virüs olabilir belki...

tehlikeli bir dosya tespit edildi
trojen truva atı
ayrıca kaliteli oldukları gibi ağızlarınıda bozarlar. mesela kapital, iltifat ediyorum ağzını bozuyor. alltaki entry yazarı topsun olm.
e benim yediğim küfürler nereye gidiyor o zaman lan?

ana avrat sövenler kadın olduğumu anlayınca "demokratik çerçevede" değerlendirdiler beni.
niye lan? birisi de kadın olduğunuzu öğrenince sövse ya.
(bkz: kime göre neye göre)
kaliteli oldukları gibi sözlüğü chat yeri gibi kullanırlar. mesela @10 a bakın bi. resmen foruma çevirdi sözlüğü. buna rağmen, bu kaliteli yazar, kapital kestane şekeri gibi tatlı mı tatlı bir bağyandır.
nerde bu kadın yazarlar? bilmeden nasıl kalite kontrolu yapacağız?
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
(bkz: burcucum çok güzel yazmışsın)
(#8087245)
imkansızdır.
sözlükteki bütün erkek yazarların kaliteli olması da imkansızdır.
yazarlıkla pipinin/kukunun** bağlantısı olduğunu zannetmek de içler acısıdır.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: takip ettiğim üç beş yazardan biridir zırvalığı)
(bkz: uludağ sözlük ergen kızları koruma derneği)
(bkz: nasıl bir enaniyettir nasıl br egodur)
bütün genellemeler yanlıştır ancak bu genelleme oranının yüksek olduğu kesindir efenim.
(bkz: yalıyorsam sebebi çok)
(bkz: sözlükteki bütün erkeklerin abaza olması)
(bkz: kime göre neye göre)
mesele kadın ya da erkegin degil, "insan" ın kaliteli olmasıdır.
sanki sözlükteki bütün bayan yazarlar tespit edilmiş ve uzun uzadıya testten geçirilmiş gibi iddaalı bir sözdür.
kadınların anca lafta kaliteli olduğunun göstergesidir.
(bkz: sözlük yazarlarının kalite kriteri)