bugün

sözlükteki abazanlardan cinsiyeti erkek olanlarini icine alan kume. * *
elindeki imkanlarla sözlükte abazalık yapan kişidir. ne kadar abazalık yapabileceği merak konusudur. bu adam sözlük açıkken ekrana boşalsa nolur, boşalmasa nolur? abazalıktan kasıt yazdıklarıysa, rahatsız olan okumaz ve mevzu kapanır.
dillerine vurmuştur .
(bkz: devecialpay)
ne abazası la hepsi sivilceden su yatağına evrimleşmiş, vıcık vıcık ve yapış yapış, buram buram sperm kokan ergen.
insanı yazmaktan soğuturlar.
genel de 10. nesiller hariç olanlardır.
özel mesaj kutumu şenlendirsinler.
birlikte daha güzel abazanlıklar yapabiliriz.
hiç yakıştır am adım.
Kızları gizli gizli takip eden ve sudan bahanelerle mesaj atıp tanışan erkeklerdir. Çok ayıp, Esefle kınıyorum.
bir an önce temizlenmesi gereken bir güruh var. umarım en kısa zamanda onlardan kurtuluruz. erkekliğimden haya eder oldum.
ses verin beyler. fişleneceksiniz.
en nefret ettiğim insanlardır. bir 250 gram için, kıllı lopez olan kezbanlara bile yazmaktan çekinmeyen midesi iğrenç sözlük abazan erkekleridir.

bir kısmınında burada bazı kızların nickaltını şiirler, övgüler falanlar filanlar doldurarak güya tava getirip fuck buddy yapma arzusu ile girdiği amaçsız debdebedir. ulan bu ne işsizlik.

(bkz: buradan kız kaldıracakmışlar)

(bkz: yok daha memeler)
(bkz: Yaran yanlış okumalar)

Abaz'am.
mastürbasyon ile ilgili entry girince davet sanıyor dalsalaklar.
hayat felsefeleri karı, mastürbasyon, meme olan genellikle Türkiye'nin doğusunda yaşayan kadim bir topluluk.
görsel
Sayıları iyice artan uçkur müptelası rezil tiplerdir.
Buyrun benim.