bugün

Genellemedir. Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.

Edit: başlık başa.
G.t herif madem silicen ne diye açıyon başlığı.
Gay olmayan erkeklerin hoşnut duyduğu bir durumdur.
aktif veya pasiflik hakkında herhangi bir bilgi verilmemiş olan önerme.
acı bir genellemedir.
(bkz: gay avi)
bir erkek olarak soracak olursak sözlükteki insanlara, özgür insanların tercihinden sanane lan aga?
sözlükte yavşadığı erkeklerden beklediği yüzü bulamayan, dişi haykırışı.
saçma bir önerme. nereden biliyorsun? derler adama. *
normaldir.öyle başlıklar acıyorlar ki. pasifliklerini unutup egolarını tatmin etmeye calışıyorlar.
bu araştırmayı yapan istatistikçilerin nasıl gözlem yaptığını yarı istatistikçi olarak merak etmekteyim. ayrıca istatistikte "genellikle" diye bir şey olmaz. oran verirsin, standart hata verirsin filan. hiçbiri yok işte, demek ki gay filan değiliz.***
sözlükte yazan kadınların genellikle webcamcı olması kadar doğru olan tesbittir. bana daha denk gelmedi de ondan şey ettim.
saçma sapan bir genellemedir.
sözlüklerin gay hali.

karışmam etmem
tanımayız üstelik de kimseleri, garip isimler,
yazı karekterimizden de mi anlaşılıyor
hay allah,
ben anneme mahcub oldum şimdi.
keşke söylemeseydiniz böyle aleni
yok sözlüğe düşen erkekler gay falan.
zavallı anneceiğim,
meğer o da lezbiyenmiş.
hiç doğru değildir. kuru iftiradır.
katıldığım tespit.
varsa eger beni bulsundur. bir tek gay arkadasim yok. insan olsun istiyor bi tane. onlari da anlamak lazim. bi kivanc kenan varken turk kizina ben de bakmam tabi. hem de tahminimce sohbetleri cok iyi olur. kizlarla mick mick erkeklerle barzo konusan biri olarak bi gay arkadasla daha iyi anlasacagimi dusunuyorum. beni de anlarlar en azindan.
(bkz: istisna)
(bkz: müstesna)

vay başıma gelenler.
(bkz: müneccim boku yemek)
(bkz: herkesin yediğini anlatması)
ayol üstüme iyilik sağlık.
genellemenin daniskasıdır.

şaka şaka sapına kadar heteroseksüelim.
Desteklenmesi icin yeterli veri bulunmayan genellemedir.
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. sonuçta yaşayış tarzıdır, biz karışamayız milletin özeline.

erkek, kız, lezbiyen, gay ve diğerleri bunların birbirinden üstünlüğü yoktur hepsi eşittir.