bugün

acı gerçek.
Erkekliğimi sorgulatmıştır.
gerçektir, değildir. kızına göre değişir. ancelınaya sorsan yok der, göbekliye sorsan uhuuuvvv der.

ama be kızım ne yapacan sözlükte yakışıklı erkeği. altına mı yatacan, gidip babana sözlükten fakbadi buldum mu diyecen, annenle mi tanıştıracan, turşusunu mu kuracan, halı mı silkeletecen, derdin ne? (yazar burada gözlerini baykuş gibi kocaman açtı)
+ abi başlığı gördün mü bak ?
- ne lan o ?
+ sözlükte diyo yakışıklı erkek yok diyo.
- kim diyo lan ? mesaj atsana şuna bi. feysini felan al olm.
+ abi nihayet mi diyosun ?
- kısmet olum dur bakalım bu sefer düşürdük gibi.

sazan.avi (bkz: kızım ben)

anlaşılanın ötesinde bi iddia varsa , başlıktaki cümleye tamamen katılıyosa bir tanesi bile, inanın ben dahil bir çok insan sizin bu tezinizi çürütebileceğini yazacaktır.

(bkz: ben varım kanıt yazan salak) *
cevap vereceğim ama, önce bir aynaya bakmam gerekiyor... doğru bir önermeymiş. güzel tespit.
sözlükte hiç "at" olmaması adlı bir konu olsaydı itiraz ederdim ama söylenen doğrudur sanırım. en azından benim açımdan. tebrik edilesi söz öbeği.
Var.
görenler var.
olmasin efendim. güzel kiz da olmasin, yakisikli erkekte! adama sorarlar, lazim mi? olsa bile ne umuyorsunuz? yaz, zaman geçir, eylene biliyorsan eylen, kavga et, muhabbet et, ayar ver, dahasi ibne ol! ama güzel kiz ya da, yakisikli erkek var mi diye sorgulama! genelleme bok atma! sözlük mü yoksa kerhane mi belli degil.
görmek istediğini görünce sonuç (bkz: sözlükte yakışıklı erkek olmaması) çıkıyor.
'kaşarlık' barındıran iddia.
(bkz: sen yenisin galiba)
Kimsenin birbirini gormedigi dusunulunce yanlis olan onerme.
yakışıklı erkek olsa sözlükte takılacağına kızlara yazar onlarla vakit geçirir burada entry girmez. dolayısıyla doğru tespittir.
not:çirkin erkeğim
beni görmemiş yazarın söylemidir.
sözlükten yakışıklı erkek düşüremeyen yazar isyanıdır.
bilmiyorum ben ama ben tipsizim onu peşinen söylüyorum.
merak etmeyene götümü açıcam bakalım yok mu lan.
sen varsın ya la...
kaç tanesini gördünde istatistik açıklıyorsun dedirtendir. biraz mantıklı olun be, saçmalamayın artık.
hayal kırıklığına uğramamı sağlayan iddiadır. en baştan ne diye söylemezler kibunu? yazar da olduk iyi mi.

arkadaşlar yakışıklılar bir adım öne çıksın da görek ona göre seri artıya, ufaktan yavşamaya başlayak he mi? elim titriyor ya sinirden.
erkekleri -dgddk- sendromuna iten sorunsai. (dgddk= dalyan gibiyim döşüm de kıllı)
(bkz: tomtom adam)
Sözlük yazarı joe satrianiyle karşılaşmamış kişi söylemi.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/joe-satriani-54600/
(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)
yakışıklı erkek isteyen varsa bana özelden ulassin.