hiç umrunda olmayan yazardır. tek amacı eğlenmektir. ulu olsam ne poka yarayacak, diyen yazardır.
fifi sadece bir köpek ismi değildir.
çokta fifi.
kesinlikle boşa kürek çekmektir. olm burayı bizden başka okuyan yok. hatta biz de okumuyoruz. herkes yazıyor hani bari trollük yap tanın , eğlen , polemiğe gir bari..

kendi içinde sessiz sedasız entry gireceksen ; çık iki kitap neyim oku derim ben.
(bkz: rifi)
belki de derdi tanınmak değil mümkün olduğunca tanınmamaktr. kendi kendine takılıyordur.
bendeniz in acınası durumudur.
sözlüklte tanınmamış yazardır.

(bkz: backupfiles)
koyar mi koyar durumdur.
arkadaş çevresiyle buraya katılmamış yazarlardır. bu yüzden nickaltında şunu sever bunu sever, şöyle iyidir böyle iyidir diye entry girilmeyen, diğer yandan tanınmışlara göre daha rahat yazabilen yazarlardır. işte o benim.
Yalnızlığın değerini bilen yazardır.

Şu ana kadar eksikliğini hissetmedim.
kimsenin siyasi görüşü tutuğu takımı etnik grubunu aşağılayan yazılar yazmamış yazarlardır.
(bkz: kaybedenler kulübü)
trollük yapmayan yazardır.
çarpıcı entryleri olmamasının sebebi fazla yazmamalarıdır. okuyucudurlar.
tanınıp ne olacağı merak konusu olan durumdur. sen yaz kardeşim dişe tırnağa dokunur bişeyler yazda ne olursa olsun.

yok sinema sektöründeki figüran kılığına girmenin ne alemi var. en nihayetinde sözlük. binlerce yazar var. sen tanınmayıver ne olur yani

he tanındın nick altına gelip ne yazsınlar övgü mü? sövgü mü?

sen bildiğin doğrularını yazda geri dönüş meselesini siktir et.
sınava hazırlanıyordur ondan çok giremiyordur. işsiz olacağı günleri popüler olmak için dört gözle beklemektedir.
O kişi ben olabilirim. (bkz: ben)
'sözlükte tanınınca zall para mı veriyor lan' diye avunabilecek yazardır. *
Sozlukte marka yapmamis yazarlardir. (bkz: yigits)
Şah olup, dünyanın en kıymetli tahtına da oturacak olsa, esasında oturduğu yerin gene kendi kıçının üzeri olduğunu bilen yazardır.
takıntılı olmayan, egosuz, sülalem raad panpa diyen yazardır.
(bkz: bir dönüm bostan yan gel yat osman)
bu grubun bir üyesi olarak pek de şeyimde olmayan durumdur. zirvelerde denk gelirsek tanışırız nasılsa...
sabah akşam sözlüğe girip entry kasacam diye uğraşmayan, bir ihtimal evde interneti olmayan yazardır.
Ben mesela amacım eğlenmek ve sömürülmek bildiğim ne varsa paylaşmak.
egolarına yenilmemiş insandır, alt tarafı sözlük büyütmeye gerek yok.