bugün

Neden olmasin bulusursunuz baktiniz ki gonuller uyustu ve hep onu dusunur oldunuz. Eee daha ne bekliyorsunuz. Hemen acilin derim ona. Ben oyle yapardim sahsen...
Sanırsam evet. Sözlüğün de diğer sanal sitelerden farkı yok. Neyse zaten bir müslüman sorusuydu, ciddiye almak hata olur.
bu kadar ayıplı başlığın olduğu yerde bulunarak çocuklarına babalık yapacak yazar beyanı.
önemli olan sözlükte takılması değil sözlükte ne şekilde takıldığıdır. sözlükte takılmasa bu sefer başka sitelerde takılacaktır. sosyal medya artık hayatımızın bir parçasıdır. beğenmiyorsanız gidin kendinize gelinlikçide çalışan dikişçi kız bulun.
Allah belanizi versin.

Boyle zihniyetin amina koysunlar.

Teşekkürler.
evleneceği kişiyi sözlüğe soran, sözlükten onay alan embesil bile evlilik ehliyetine tabi tutulmuyorken sorulmaya cürret gösterilmiş saçma soru.
Sözlük kızları da sözlük erkeği ile evlenmek için ölüyordu zaten dimi ?
kafalar uyuşuyor ise evlenilir. ben evlenirim şahsen ama sözümü dinleyecek. *
işin komik yanı laf attığınız o iki üç kız da olmasa kendi hemcinsinizle evlenecek hale geleceksiniz.
Sözlükten kiz almak caiz değilmiş erkek vatandaşlar haberiniz olsun.
GÜNAH KEÇiSi OLMAYIN SONRA BAŞIMIZA .. SORARLAR HESABINI
Hayir bence. 9gag de takilan kiz varken.
cevabı açık olan sorudur. daha neler? evet.
Doho nolor?
Yok artık bu kadar da değil. Evet.
Görmüş geçirmiş kızdır . Evlenilir tabi
Seksi olacağı için takıl geç.evlenme.
Akılları karıştıran sorudur.

Şimdi burada isim verip kimseyi zan altında bırakmak istemem ama o yüzden nick vereyim*

Günah dolu samsun olayına karışan, sözlükte orasını burasını ifşa edenler ve çeşitli hayretlere düşüren eylemlere karışmış hanım kızlarımızda sözlükte takılan insanlardı.

Acaba evlenip hangi zavallının başını yakacaklar.*
Valla başka sözlüklerde evleniyorlar neden olmasın bakın kutup sözlüğe iki yazar evlenmiş mutlu mesut dünya evine girmişler.