bugün

sözlükte sevgili edinmek için gereken poüf noktalardır. sevgili ve tecrübeli abilerimizden ve ablalarımızdan tavsiyeler beklemekteyim. ilginize teşekkür ederim.
sözlükteki bazı şeyleri yanlış anlayan kişi söylemidir. (bkz: aramaya inanmak)
Hoşlandığınız kişiye geri zekalı diyin.

Çünkü Geri zekalı diyosa seviyodur.
Kaçan kovalanır en önemli taktiktir mesela. Hiç entry girme başlık açma anam bir kızlar düşüyo görmen lazım benim fake hesaplarım var böyle hiç entry girmiyorum bir ilgi bir ilgi arkadaşlar kızıyo az da bize bırak diye o derece.
Sözlükte sevgili yapmak için takılanların sözlüğü yanlış anladığını gösteren başlıktır.
nişanlı olduğunuzu ve yakında evleneceğinizi saklayarak birinin peşinden haftalarca koşun, türlü fedakarlıklar ve şirinlikler yapın. muhtemel ki karşınızdaki kişi haftalar sonra da olsa sizinle 'en azından denemeyi' seçecektir.

bu yöntemle bulunabilir. nişanlı ya da evli değilseniz nasıl bulursunuz bilemiyorum.

not: he bu arada dikkat edin de anneniz karşınızdaki kişiyi arayıp gayet çirkin ve çirkef bir şekilde "oğlumun peşini bırak, sen ne kişiliksiz şeysin, benim oğlum evli" gibi şeyler söylemesin. çünkü sonra kurduğunuz 'düzen' acı acı poponuza patlıyor.

(bkz: ben bunu gördüm)
Tüyo müyo gerek yok.

istesen şuradan 5 tane düşürürsün rahat.