bugün

Ben kimseyi takip etmiyorum. Ben ne oluyorum o zaman ?
bu gruba giriyorum.

meriç olmak, beraberinde 43 (kırk üç) tane riski getiriyor.

1) meriç olmanızdan hoşlanmayıp, "az erkek ol lan" diye mesaj atan bir kadınla karşılaşabilirsiniz.

2) meriç olmanız sayesinde kalbini kazandığınız bir kadınla seks yapmak zorunda kalabilirsiniz.

(bkz: seksin bilimsel olarak kanıtlanan zararları)

3) meriç olmanıza kızıp "ekmeğimizle oynama lan" diye mesaj atan, mesaj atmakla kalmayıp işi, ağzını, burnunuzu kırma noktasına taşıyabilecek bir erkekle karşılaşabilirsiniz.

4)

aslında 3 tane risk var ama bu 3 madde alt kollarıyla beraber 43 yapıyor. iyi günler.
Bunu sen mi belirliyorsun?

Takibimde olmayıp mesajlarla mememe asılan birçok yazar var.

Yahu siz burda kendinizi hangi akla hizmet bilirkişi ilan ediyorsunuz*

Özel mesajlarımızı gören gözleriniz mi var?

Bak bir de tebrik ediyor swh.

Beni takip etmeyenler meriç değil iken takip edenler meriçmiş(!)

Okudunuz mu sayın meriçler, bir tuşla takibimden çıkıp "elit" bey mertebesine ulaşabilirmişsiniz.

Ülkemin kadın zekasındaki standardı bu kadarla sınırlı olmamalı ya nolur ya.

Bir tespit, minicik zeka kırıntısı kullanılmadan yapılan.
ups ne agladin ama.

gotum boyle memem boyle diye surekli deforme memeni gergedan gotunu fotosunu atan sensin senin memene degil benimkine mi asilacaklar sana degil bana mi yazacaklar takip edecekler anlamadim.

tamam en cok sen en cok sana anliyoruz belirtmene gerek yok.
yüz verilmeyince kızımıza kızmaya başlamış.

ağlayın ağlayın.
tipiniz iyi olabilir ama insancıl da olmalısınız.
erkek erkeğe mesajlaşmayı geçtim, açık ya da kapalı oylaşmak, hatta ve hatta aynı başlığa entry girmek bile tüylerimi ürpertir.

ben iki erkeğin aynı ortamda bulunup aynı havayı solumasını bile geylik addederim.

bu bence bir meriçlik kıstası değildir.

onun dışında "ben meriç değilim" diyen arkadaşlar boş yapıyor bence. bırakalım da bu konuya meme sahibi arkadaşlar açıklık getirsin. her kadın beslediği fino meriçlerin isimlerini yazsın ve konu kapansın.
https://m.uludagsozluk.com/e/43197732/

Bunu sen mi söylüyorsun ...

Tanrımm, ne hikmetse takip ettikleri yazarların bazıları meriçius. Gerçekler gerçekler ...

Meriç barındırmak was here ...
kesin hiçbiri meriç değildir buradaki yazarların. delikanlı olun olm . ben meriçim mesela. ne konuşacam la erkeklerle * halı saha mı burası *