bugün

Acı ama gerçektir. Daha acısı ise

(bkz: sözlükteki Harun abileri kız sanmak)
tabii ki vardır. her yerde oldugu gibi.
sözlük kızlarının kif kif güldüğü önermedir..
su götürmez bir gerçek.
mesela ben aslında yoğum.

-abi sözlükte hiç kız yokmuş biliyon mu.
+nasıl lan. hiç mi yokmuş?
-abi hiç yokmuş hiç.
+vallaha mı lan. dibine iyice baksaydınız belki kalmıştır biraz.
-yok münir abi yok. dutluk buralar münir abiiiiii.
var var ama siz göremiyorsunuz.
Su götürmez gerçektir. Kızın ne işi var burada?
güldüren sazan avlarından biri ile birliktesiniz sayın okuyucular. burası uludağ sözlük burada kızlar konuşulur nokta.
yerinde bir tespittir. bu durum sözlükteki başlıkların ve entrylerin kalitesine bakılarak kolayca anlaşılabilir.
ergenleri ağlatır. çünkü;

görsel

tipini siktimin sefilleri sizi.
Aslında tum sozluk kız ama çaktırmıyor.
Sözlükte kız vardır dolayısıyla böyle bi gerçek yoktur. Ayrıca olsa ne olur sözlük burası.
aksine inandığım "gerçek". oğlum kız kaynıyor la burası.
sözlükte kız olduğu gibi, teklif de etmektedirler. içler ferah tutulsundur. herkese yetecek kadar var. (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
aci gercektir.

kizmis gibi davranip abazan erkeklerle dalga gecen mahmutlar doludur burasi.
yanlıştır. vardır.

bizzat tanıyorum çünkü.
Doğrudur. Çünkü olsa ben bilirdim.
ne münasebet. biz öldük mü? bizi yok sayan gerçeğe tüküreyim.
doğru olmayan tespit. kız var arkadaşım bu sözlükte. ben de yok sanıyodum ama varmış. serra ivashkovaadan aldığım "skype zirvesi var gelcen mi" şeklindeki mesaja karşılık "zirve varsa tepesine çıkarız aga" diyerek sazanlama atlayıp, skype adresimi vermi bulunmaktayım. sohbete eklemeleriyle yarak muhabbetinin dibine vurduklarını gördüm. tam benlik deyip ben de muhabbete girdim. gayet eğlendik. bu diğer bi arkadaşıyla biz kızız falan demeye başladı. bende "hassiktir lan am ne arar sözlükte" dedim. bunlar da "gerçekten pembe pembe amımız var" dediler falan. neyse uzuun uzun amlı götlü yaraklı muhabbet devam etti. sonradan baktım ki bu serra harbiden serraymış. hergün avatara denişink denişink fotolarını koymaya falan başladı. işte o zaman utandım amk. erkeklerle konuşulur da hatunla yarak muhabbeti mi olur amk.

neyse, sonuç olarak sözlükte kız var aga. yok değil.
Bal gibi de vardır. Uzun uğraşlar sonucu bir tane buldum. Parmak kiz nickli üye. Nişanlım olur kendisi.
var yahu olmaz mı. ama sayıları az ve yaşları küçük. 19-23 arası hepsi.

edit: eksilenmişim gene. eğer varsa 25den büyük bayan selam onlara beklerim mesajıma.
tam bir gizemdir.
yalandır. herkezi gördünmü?
olmayan gerçektir.
Gerçek değildir. Sözlükte kız var. Hissedebiliyorum.
şu anda yıkıldım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar