bugün

zor bir kampanya, yürütenlere şimdiden başarılar. hayatın kendisinden küfürü söküp aldığınız
gün ben de kampanyaya tam destek vereceğim. *
imkansız olandır ;ama noktalama işareti yerine kullanılmasını engelleyebiliriz, çok da güzel iyi olur o zaman.
(bkz: küfürlü entry e hayır)

"araştırmadan başlık açan yeni eski nesli fark etmez siktirsin gitsin" kampanyama destek verilirse, bende bu kampanyaya destek veririm şeklinde katılımlarımı esirgemeyeceğim kampanyadır.

yeter ulan yeter, sağına soluna bakmadan başlık açan herifler bi bitin amk!
insanın sabretmesi.

ta ki; yaygaracı kişilerin gelip, dinden imandan bahsetmesi, milleti galyana getiren örgütçülerin Atatürk'e laf etmelerine kadar.
"nerde istiyorsun peki" sorusunu akıllara getiren kampanya.
küfürü hayatın hiç bir yerinde istemiyoruz şeklinde genişletmemiz gereken kampanyadır. başarılı olur mu bilinmez ama en azından sözlükte başarılı olması için uğraşmalıyız.
sözlükte küfür istemiyoruz amına koyim sloganıyla yola çıkacak kampanyadır.
(bkz: hassiktir)
nasıl ki toplumda, birebir ilişkilerimizde konuşmalarımıza dikkat ediyoruz, hitaplarımıza dikkat ediyoruz, sözlüğümüzde de buna dikkat etmemiz gerekir. Madem biz bir aileyiz insan ailesinin annesinin, kardeşlerinin, babasının yanında küfür edemiyor burada da etmemesi gerekir.
kesinlikle yasaklanarak önlenebilecek bir tavır değildir bu.
tüm varlığımla destekliyorum bu güzel kampanyayı.
argoya evet küfüre hayır diye desteklediğim kampanya. rtük e laf söylerken, biz o duruma düşmeyelim.
kesinlikle uyulması gerekendir.
artık sözlükte küçükler de var sonuçta.
2000 modeller kötü etkilenebilir.
Sonuna kadar destek verdiğim kampanyadır.
neden olmasın amına koyim diyerek katıldığımız kampanya.
Sadece amk diyebilir miyiz? Cuk oturuyor bazen.
herkes seviyesi kadar konuşuyor ama yinede küfür eden gerekirse silik yapılsın.
Hasiktirlan diyerek desteklemeyenleri destekledigim kampanyadir.
Sözlüğün başlı başına bir küfür olduğunu varsayarsak...imkansızdır. *
ortaya edilmiş ağız alışkanlığı bir küfür, belli bir kesime edilmiş "beyinsiz" lafından çok daha iyidir.

ben de gereksiz küfüre karşıyım, ama insan bir şey söylerken önce kendine bakmalı.

tanım: destek verip vermemekte kararsız kaldığım kampanya.
çok haklı bulduğum kampanyadır.
amına koyim sözlüğe mi yazıyorsunuz adult sitelerine mi? hımına...
Desteklenilmesi ve moderatörler tarafından da dikkate alınması gereken kampanyadır. Tamam günlük hayatta insanımız çok kullanıyor ve o da sözlüğe aktarılıyor fakat bunu biraz sınırlamamak ve bir yaptırım uygulamak sözlüğün seviyesinin yükseltilmesi açısından çok elzemdir.
Akıllı olayım belki hatun kaldırırım yazarlarının isteğidir.

Am var oldukça amına koyim'i bizzat yaşatacağım..
küfür samimiyet belirtisidir. ":("
klasikleşmiş kampanyalardandır.

3 ayda bir falan yapılıyor. ne oluyor acaba sözlüğün yaşlıları 3 aylıklarını alınca keyifle sözlüğe girip "evladım küfür etmeyin" demek yerine "sözlük jargonuna uyup kampanya mı yapalım" mı diyorlar diye düşünüyorum.

küfürü savunan bir adam değilim ama küfür acizlik olarak görmek de çok saçma. küfürün etkisi anlatımını bazen hiç bir sözde bulamazsınız.

adam başlık açmış mesela saçma sapan konuşuyor. şimdi adam böyle şeyler açmasan güzel kardeşim falan diye güzelce anlatınca tepki yerini doldurmuyor. ama okkalı bir şekilde "senin açacağın başlığın amına koyum" dediğin zaman bir kelebek etkisi sözlükte oluşuyor ve tüm yazarlara silkinme geliyor gibi hissediyorsun. bir anda sözlük gözüne yaşanılası yerleşilesi önünü çapalayıp bahçe yapılası ıtırlı bitkiler kırmızı çiçekler yetiştirilesi bir yer gibi görünüyor.

küfür hayatın içinde var burada da var.
görsel
Küfür etmeyin amk bayan var.