bugün

küfürlü entry gördüğünde sahibi olan yazardan midesi bulanan yazarın feryadıdır. küfür kullanmak davranış bozukluğudur.
destekledigim kampanyadir.
kufurlu entry ve basliklar icin (bkz: nejat uygur) diyorum.
(bkz: küfür edilince ağlayan pıtırcıklar)
sözlük hayatın yansımasıdır, küfür hayatın parçasıdır.küfre karsı cıkan tipler tıpkı içinde masturbasyon yahut seks gecen her entry'e eksi veren zihniyet gibi.
gir sözlükte entel dantel bir kılıfa, zirvelerde giy che tisörtünü, ezberledigin iki lafı et, egolar tavanda dolansın.
hayat güzel yahu..vapur martı falan.
içinde bulunduğumuz ortamı * toplumsal yaşam normlarıyla sınırlayarak değerlendirmek istersek "küfür kullanmak davranış bozukluğudur" önermesi belki * doğruluk payı barındırabilir ancak, bir altkültür için bu tarz bir değerlemenin çok da mantıklı olacağı söylenemez elbette.

tanım: kampanyamsı.
desteklemediğim kampanyadır. sözlük hepimizin samimi bir şekilde kendi fikirlerini paylaştığı bir ortam olduğuna göre ne isek o şekilde davranmamız gerekir diye düşünüyorum. nasıl ki normal hayatta bazı olaylar karşısında küfrediyorsak burada da abartmadan ve direk şahıslara olmadan küfür edilmesine karşı değilim. sanki gerçek hayatta hiç mi küfür etmiyosunuz kardeşim?
tamam Şems ; "sövmek ruhun yelpazesidir." demiş
Ama lütfen gidin başka yerde yellenin arkadaşlar...
küfür kullanmanın kötü olduğu son derece nettir. bu günlük hayatta, sözlükte ve her yerde geçerlidir. imla hatası yapmaktan çok daha ayıptır.
reel hayatında da küfürlü konuşan yazarların katılmayacağı bir kampanyadır. ve sözlükte küfür yasaklanırsa vahim bir durum ortaya çıkar...

örneğin; zirvelerde ya da ufak arkadaş toplantılarında sözlükte küfür yasak olduğu için yazamayan yazar toplulukta birşey anlatırken küfür kullandığında diğerleri tarafından garipsenebilir. çünkü onlar o yazarın sözlükte küfür ettiğini görmemişlerdir..

bu yüzdendir ki, saçma bir kampanyadır...

edit: entrylerim feci halde küfür içerir lütfen dikkatli okuyunuz...
(bkz: ahlakını kaybeden her şeyini kaybeder)
görülen o ki toplumun temel taşları yerinden çoktan oynamış bile. küfür kullanmak hatadır ancak asıl cehalet bir de bunun arkasında durmaktır. demek ki düşman ülkeyi işgal etse arkasından küfür ede ede denize dökeceğiz. dökebilirsek.
(bkz: dünyayı kurtaran adam) *
(bkz: dahi anlamında ki e ayrı yazılır demi mina koyum)
(bkz: boklu entry ye hayır)
(bkz: yazar sıçmaz)
(bkz: osuruk kokulu entry ye hayır)
(bkz: yazar osurmaz)

abdülkadir ya rami'ye ya da unkapanı'na gidelim...
ya rock söyleyecez, ya da hicaz...
vallahi aç kalacaz...

uygur kardeşleri hiç sevmem anuna goyim ama, aklıma geldi işte öylesine...
(bkz: bsg)
(bkz: doğru söyleyenin dokuz köyden kovulması)
burası kimsenin kimseyi kısıtlayacağı biyer değil elbette ama hayatta herşeyin bi normali bir de abartısı vardır ya burda da küfürün dibine vuran yazarlar var ki kendini çok yakın bi arkadaşıyla başbaşa muhabbette sanıyor.. o kadar da değil yani.
sonuna kadar destekledigim kampanya dir, ammmguuna goyum.
özel mesajla küfür edince caylak olunuyorsa küfürlü entry giren de çaylak olsun diyerek desteklediğim kampanya.
kufur ile hakaret arasındaki ince cizgiyi tutturamayanlar yuzunden ortaya atılan gereksiz bir kampanya..
küfürlü entrye hayır diyen yazarların bilimum kemal sunal filmine uygulanan sansürlere de hayır dediğinden şiddetle emin olmam sebebiyle desteklemediğim kampanyadır.

cihangirde bir ev:

*yaaa azizim. bir ''bok'' kelimesini bile sansürlüyorlar artık.
-ya ya... ustadım böyle de zevki çıkmıyor ki.
*ya ya...

sözlük:

*küfürlü entrye hayır lan!
-ruh hastası bunlar azizim.
*ya ya...
-hadi birinç oynamaya gidelim.
*ya ya`... ehm! pardon. hadi gidelim üstad.
(bkz: ulan küfürlü girdiye hayır a k)
ne yazık ki her başlıkta görmeye başladık küfürlü yazıları "aq"yu noktalama işareti olarak kullanmayı. lütfen böyle bir bilgi paylaşım ortamında daha özenli bir dil kullanalım ve lütfen başta ben olmak üzere* küfürlü ya da böyle bir ortama uymayan entry'ler yazan tüm yazarları uyaralım.
(bkz: kampanya çıkarak populer olma cirpinislari)

önce küfür nedir onu bir irdelemek gerekir.

küfür'ün kelime manası "örtmek" dir. "gizleyen" , "gizlemek" anlamına da gelir.

şimdi sana göre küfür olan birşey bana göre küfür olmayabilir. keza bana göre küfür olan birşey sana göre küfür olmayabilir. örnegin birbirlerine ana bacı giren arkadaş grupları vardır. halk arasında bunlara 11'li derler. onlar için küfür degildir ama senin için çok büyük bir hakarettir.

sen git real hayatta küfür master ol, ondan sonra buraya gelince iyi aile çocugu polimlerine gir. boş işler bunlar rıza.

küfürden bu kadar nefret edip de bu kadar küfür eden başka bir millet dünya üzerinde yoktur. bunun sebebi başka bir örnekle açıklanır ;

dünyada homoseksüellik, gaylık, eşcinsellik, i.nelik, travestilik artık ne derseniz deyin. bunlar en çok turkiye, italya ve yunanistan'da vardır. ee adam akdeniz insanı. yapma dedigin birşeyi mutlaka yapması lazım. insanları bu kadar homofobik ve ".m s.k g.t çok kotu şeyler söyleyen cehenneme gider." havasına sokarsanız ters psikoloji nedeniyle bunlar olur.

biraz rahat olun. kadınlara sempatik görünüp "ayyy temiz aile cocugu" izlenimi vermek için küfür etmemek ve küfürü savaş açmak yetmez. kasmayın bu kadar res atıyorum anuaa goyam

sv_restartround 1
gl hf
küfür bir kültürdür ve yasaklanmamalıdır. yerinde ve hakaret edilmediği zaman kullanıldığında hem tebessüm ettirir hemde içinizde biriktirdiklerini atmanızı sağlayarak rahatlatır...