Bu "bayan değil, kadın" da yeni moda oldu anasınısatim.

Telvizyonlarda , orda burda her zaman bayan denince kimsenin sesi çıkmıyodu, feministin biri ağzına doladı artık akım haline geldi.

Kadın da ,bayan da desek aynı boksunuz ne değişcek sanki.
Bay- bayan kelimeleri male-female gibi değil mi? ingilizler baştan eklemiş biz sondan.
Yani sonuç olarak yok değiller .
Zaten nerede kadın fazla ki amk.
bayan değil kadın.
siz kezban kezban diye yırtın ortalığı sonra kızlar nerde taze bitti.
yazarların sol frameye her bakıldığında saçma başlıklar görüp içlerinin bayıldığı dikkate alınmadan sarfedilmiş sözlerdir. bayılan içinize diyeceğiniz tek şey kalmıştır: dayan gönül dayan belki azalır bayan
Erkeklerin sayısı fazlada ne oluyor açılan başlıkları görüyoruz, nitelik değil nicelik önemli olan.
(bkz: bayan değil hayvan herif kadın diyeceksin)
erkek yazarların sarkıntılıklarından olabilir.
uludağ sözlük baz alındığında kesinlikle yanlış olan önerme.
(bkz: sözlükte bayanların az olması)
2006 yılından beri değişmeyen durumdur.
ee napalım yani dedirtecek cinsten bir yazıdır.
sözlükte erkeklerin fazla olmasıyla daha normalleştirilerek açıklanabilecek bir durumdan ibarettir.
(bkz: uludag sozlukten soguma nedenleri)

not: elinde kız msn'i olan varsa özelden mesaj atabilir.

edit: ulan bunu da ciddiye aldılar ya ne diyeyim artık ben
(bkz: sipariş verdim akşama kapıya dökecekler)
sözlük yazarlarının hatunları ortaya çıkartabilmek için gaz verme yada küçük görme gibi tekniklere başvurduğu başlık..
saçları uzun akılları kısa oldukları için burda yoklar,yazar olmak kreatiflik-zeka gerektiren bir iştir...
(bkz: sana öyle gelmistir)
(bkz: bayan yazarlari ogrenebilecegimiz basliklar)
(bkz: zall bize rus kizi yazar getir)
(bkz: sözlükte erkeklerin çok olması)
(bkz: kime göre neye göre)
bayanlara ayar verip sessizce yazdıkları entrylerde cınsıyetlerını belirtir hale gelmeleri durumunun isteyiş şekli. *
damsiz entry girilmez kuraliyla ya da uludag sozluk kadinlar gunu duzenlenmesiyle bir anda degisebilecek durum
(bkz: gozlerimi sasi yapabilsem)