bugün

oldukça sıkıntı verici msj trafiğinin hiç bitmediği bir durumdur.ama diğer sözlüklere kıyasla seviye oldukça yüksektir.
örneğin bu ba$lığı açıp dip not olarak da mesaj trafiğinden bahsetmek, sözlük kadınının kendi reklamını yapmasından ba$ka bir $ey değildir. tamam bebeğim dünyanın en güzel kadını sensin.
oldukça normal bir durumdur. Sözlükte bayan olduğunu gizleyen ve gizlemeyen olmak üzere 2 tür bayan bulunmaktadır. Hoş, bayan olsanız da olmasanız da mesaj yağmuruna tutuluyorsunuz. *
Ayrıca (bkz: ben bayanım diye bağıran nickler)
önemli bir detay değildir. ancak "ben bayanım" neon ışıklı başlık ve entryler girmeyi tercih edenler için muhtemelen mesaj sayısındaki artış oranını hesaplamak bakımından önemli olacaktır.
oldukça ilgi çekici bir durum, hatun olmadan hatun numarası yaparak gerekli ilgi ihtiyacı da giderilebilinir...
(bkz: ay çok zor şekerim)

ne bir eksisi ne bir artısı vardır zannımca.
sözlüğü bayan olmakla karıştırılmaması gereken hadise. gayet eğlenceli bir sözlüğümüz var. *
(bkz: sözlükte bayan olduğunu belli etmenin yolları)
sözlükte manita bulamamak
erkek olmaktan iyidir.
"leyla", "merve", "fatma"gibi oyuncu isimleri alıp kendisinin bayan olduğunu deşifre ettikten sonra; erkeklerden "merhaba, sözlüğe yeni başladın galiba, bir derdin olursa yardım edebilirim", "selam yardım lâzım mı?", "selam, tanışalım mı?" gibi mesajlar almaktırsözlükte bayan olmak.

sözlükte "hanımağa" rütbesini almaktır.

gece çocukları yatırdıktan sonra sözlüğe girmektir.

zirvelerde yemeğin altını kısayım hemen geliyorum demektir.
sözlükte erkek olmaktan bir farkı yoktur. herkes entry girmiyor mu arkadaşım sonuçta? ama kadın olduğunu * * * entrylerde belli ettiyse bu yazarımız, oldukça yoğun bir mesaj trafiğiyle uğraşmak zorunda kalacaktır. kimine göre iyi kimine göre kötü bu tabii.
dalga geçilebilecek gerekli altyapıyı oluşturmuşlardır.
sözlükte "yazarın sözlükte bayan olduğunu belli etmesi" gibi bir başlık olduğunu düşünür ve söz konusu başlık altında bizlere ne kadar giydirildiğini düşünürsek bi hayli zordur.
sürekli eksi yemektir.
özel mesaj kutusunu gün de 2 kere boşaltmaktır. *
cinsiyetinizi belli etmeyecek yorumlar attığınızda problem olmayacak durumdur. zira bütün kızlar ilgi istemez, hepsi ilgiye muhtaç değildir.
bazen ama bazen sap sözlük yazarlarının saçma sapan cinsel içerikli mesajlarına maruz kalmaktır. arkadaş hepimiz aynı anda hepinizle sevişme isteğinde değiliz. illa ki unisex entryler mi girelim ??
Hiçbir şey yapmadan hep gündemde kalmayı sağlar.
Sadece Sözlüğe mahsus bir eylemse vahim durum.
ya da olmamak, zaten bütün mesele de bu değil mi aziz dostum.
Baymayanlar da çokca vardır.
Sevindirici durumdur.
Kadınların memleket meselelerine , siyasete , gündeme pek ilgisi olmaz.
Böyle ilgili olan , fikri olan ve bunu belirten kadınlar beni mutlu ediyor.
bilmiyorum bağyanlara sormak lazım.
(bkz: bayan değil kadın)
Çok bayan var ve bu başlıkta gerçekten haydi...