bugün

açılabilecek mantıklı başlık kalmadığı için açılan başlıkların büyük bir çoğunluğu saçma olacağı gerçeği ve malesef bu şeref son nesil yazarların olmuştur.
kime ve neye göre saçma olduğunu düşündüğüm başlıklardır.
cok uzun zamandir ilk kez araliksiz bir saat sozlukteyim ve sol frame'de mantikli bir basligin olmamasi durumu.
saçma ve onursuz hatta iğrenç olarak nitelendirebileceğimiz çok başlık açılmakta fakat aralarında saçma olup çok zeki ve yaratıcı olanları da var. türk insanı ne kadar da yaratıcı dedirten seviyede başlıklar. misal - sevgilinin parmak kılları, izzet altınmeşe'nin benine çokokrem sürmek, sevgilinin odasında izzet altınmeşe posteri görmek. *
küfür ağırlıklı konular ve saçma sapan yorumların atıldığı son yarım saattir gördüğüm başlıklar. Yapacak işiniz yoksa can sıkıntısından bir tarafınızdan bir şeyler uydurmayın.
sözlüğe girip yazasım geldiği zamanlarda açılan başıkları görüp bütün hevesimin kaçtığı bi bok yazmadan ve aynı zamanda başlıklara sinir olup bilgisayarı kapattığım zamanlar çoğunlukta. ben anlamıyorum ki bu cinsellikle milletin alıp veremediği ne. bu kadar mal olunmasının nedeni ne.
kimsenin okumak için zorlanmadığı başlıklardır. karşılaştığı başlıktan hoşlanmayan onu okumama özgürlüğüne sahiptir. bu başlıklar onu rahatsız ediyorsa, buraya çemkirene dek kendisine göre daha anlamlı başlıklar açabilir.
okunmak istenilen başlık okunur, okunmak istenmeyen okunmaz. kimse kimseyi okuması için zorlamamaktadır zaten. ötesi yok.

edit: bu entry herhangi bir şahsa yönelik değildir. sadece şikayet edenlere duyulan rahatsızlığın genel bir göstergesidir.
oku oku bitirilemeyen başlıklardır.
Bakıyorum şöyle güzel işe yarar bir başlık var mı diye yok. Millet niye kasar ki başlık sıçmak için daha başlamadan sözlükten soğuttunuz.
Hayır sözlükte başlık kriteri kime göre ne? Mesela Einstein' ın görelilik kanunu' nun çözümü mantıklı bir başlık mı olacak.
sözlükte açılan saçma başlıkların ve içinde yazılanların web sunucusunda kapladığı yere acıyorum. ne kadar acı ki böyle başlıklar sözlüğün kalitesini düşürüyor. sonuna kadar haklı bir serzeniştir.