bugün

bence çok doğrudur.ipini koparan din ile ilgili abuk subuk konuşuyor edendim.bu nereye kadar gidicek. bunun sonu ne olacak? camilerin fazla olmasından şikayet bile ediliyor.tamam sen inançsızsın belki ona birşey diyemem ama senin camiyle problemin nedir? bunu anlamıyorum.
Ateistlerin kopuk hayat yaşamalarından dolayıdır. camiden rahatsızsa buyursun bir çok hristiyan ülkesine gidebilir. kimse onun özgürlüklerini kısıtlamıyorsa cami özgürlügü olanada hiç bir laf edemez bu müsrifler.
başlıktan rahatsız mı oldum ? hayır. ama yapılan olan hareketin net olarak gözükmesi için açıklama

camilerden rahatsız olmuyorum, it kopukta değilim senden daha özgür yaşasamda. ayrıca kimsenin kutsalınada hakaret etmiyorum. ama bu başlık gösteriyor ki, benim bu sözlükte olmam rahatsızlık oluşturuyor. durup duruken zararı olmayan camilerden rahatsız olan ateistin davranışı ile bu başlığı açıp tüm ateistlerden rahatsız olduğunu söylemenin, ya da sen müslümansın diye seni hor gören ateistlere laf söylemek için başlık açıp onları hor görmenin farkı ne ?
evet çok fazlasınız ve insan biraz tiksindikten sonra üzülüyor açıkçası.
türkiye'nin artık uyandığını, gelenek ve görenek gibi hatta takım gibi din tutmayı bıraktığını, türkiyenin artık soran ve sorgulayan, hırsızlara prim vermeyecek bir ülke yolunda olduğunu gösterir.

noluyor lan bir saniye, biz niye bir tane arabın peşinden koşuyoruz sorusunu kendine sormuştur.

bir uyandık mı artık geri dönüşü olmayacaktır.

unutmayın bir dindar bir ateisti kesinlikle ikna edemez ama tüm dindarlar ateistlerden çekinir çünkü bir ateist 50 tane dindarı uyandırabilir ama 50 dindar bir ateist i düşünce ve bilgisiyle alt edemez.
Olmayan durum. Allah yok ile ilgili entry girdiğimizde seri eksileniyor.
şerefsiz oldukları için ve bu şerefsizliğe müsaade edildiyi içindir!!!
Fazla degiller ciyakladiklari icin sesleri cok cikiyor.
Sözlükte fazlasıyla var, isterse sokak lambasına inansın hesabı kendine.

Bize tebliğ etmek düşer.

(bkz: kuranı kerim)
Sözlükte cami varda biz mi namaz kılmadık.