bugün

o kadar üniversiteyi kazanıp bir halt yimememiş ve yiyemeyen abaza erkek ve kızların buluşma noktasıdır sözlükler.

Not:kendimi bunların dışında tutmuyorum.
bir başka versiyon facebook.
(bkz: kendin hakkında konuş asosyal ibne)
saçma bir genellemedir.
tamamen saçmalıktır.
(bkz: sen bana piç demişsin)
ibretlik tespittir.

(bkz: bak sen)
doğru bir önerme olsa idi, sözlükte malum konulardan başka mevzu konuşulmaması gerekirdi. gülünüz ve geçiniz..

not: bu demek değil ki böyle abazanlar yok. onlara da gülüp geçiniz. zira dikkate değer insanlar değildirler.
alakaya maydonoz bir genellemedir. zira sözlük içerisinde gayet sosyal yaşantısı olduğunu bildiğim ve sadece yazmaktan keyif aldığı için burada olan arkadaşlar var. ki bende aynı sebepten burdayım.
bir de yeridir'i yeridr olarak yazan dil bilgisi terk kişilerin buluşma yeridir.
not: kendini bunların içinde tut.
"beni tanıdılar siz kaçın" spoiler ı verip, üzerine iki de geyik yapıp kaçarım sandın di mi. değil ama,

şimdi sözlük öyle tuhaf bir mecra ki aslına bakarsan, nasıl kullanırsan gerçekten öyle. yani harbiden asosyal bi adam-kadın olabilirsin, harbiden sevgili edinmekte güçlük çekiyo da olabilirsin, buraya gelip "nickiniz ne kadar güzelmşi bi anlamı olmalı,ehe." tarzı özel mesajlarla şansını da deneyebilirsin, olur olmaz başka ama tabi. ama sırf bu arkadaşın bu durumu yüzünden bu kadar insanı asosyalsiniz ancak buralarda işte gibisinden başlık açılırsa da hassiktir diyoruz hassiktir deyip osman baydemirleşebilirim bile hiç bilmiyosun beni.

sözlük dediğin gün içinde ofiste, okulda, sağda solda bunalan adamın iki dakikalığına göz gezdirip kafa dağıtacağı, akşamları iki bira.fm açıp, yanında birasını içen adamın geyik yapma yeridir halbuki.

takma o yüzden,olur öyle.