bugün

Valla benim aklımdan işte ne biliyim efendim aceba melisa ne renk don giymiştir, selin kaç numara sütyen takıyo gibi sapıkça +18 şeyler geçmiyo.
Tuhaf olan bu ya başlığa tezat bir açıklamayla entry girmekte ayrı bir saçmalık. Velhasılı kelam şu borçlarım bi bitse de kendime jelibon tarzında çok cici bi araba alsam hiç fena olmaz. Ama borçlarım birden bire hökkedenek diye bitecek yok efendim şu ay buraya bu kadar taksidim var mehmet amcaya 700tl ev kirası gibi sikim sonik şeylerden zort diye kurtulmak istiyorum. Aklımdan geçmeyen ve geçenleri biraz saçmada olsa belirttim. Ha bir de unutmadan aceba ismail yK şuan napıyodur la? Teşekkürler.
yarın işe gitmek istemiyorum lan.
ilaç mı içsem camdan mı atlasam ama kurtulursam polisle çok işim olur en iyisi kendimi pıçaklayayım da kurtulursam bıçağın üstüne düştüm derim.
çeksem mi çekmesem mi.
(bkz: recm)
Özlem, yalnızlık, damağımdaki yoğun kahve tadı.
kandiriliyorum. hem de saglamindan.
rs nin ne demek olduğu hiç sikimde değil.
grup seks.
geride kalan banker yahudileri nasıl telef edeceğimi.
Bacaklarimi herkes begeniyor
ama uzun boylu olmadigim icin bi karizmasi yok bence.
kola içmek istiyorum ama içimden " yaa sittiret şimdi kim gidip alacak bakkala kadar" geçiyor.
ev arkadaşımı yastıkla mı boğsam kabloyla mı?
bir akrep.
ne mal insanlar insanlar var amına koyayım...
cemal süreya kars hakkındaki şiiri neden yazmış ki? hayır haydar ergülen de gönderme yapmış bir başka kars şiiriyle. şimdi öğrencilere anlatsam hocam uydurdunuz diyecekler.
sabah işe gitmek zorundayım amk!
yüreğime hançer vurdu gül sandım.
teslimiyet.
aysel git başımdan.
pazartesi. amk.
hangi başlığa ne yazsam diye düşünürken kendimi burada buldum...
baktığın zaman saat 6 da uyanacağım ben.
birazdan bülent ersoy izzet yıldızhan ı yiyecek.
Yatağına, yemeğine ondan bir şeyler sinmiştir, o şimdi nerede diye düşünürken acırsın kendine..bir sokaktan çıkıp diğerine yanında sen olmadan geçmiştir, gece az uyumuştur, uykusuzdur. Sensizdir üstelik, ince giyinmiştir.. Belki de o da sevmiştir seni üşümüştür, ondan söyleyememiştir.. Şehir güne bir sevgili az girmiştir. Belki de şehir bir göz yaşına daha girmiştir. Doğum günü gelip geçmiştir. Sen çok özlemişsindir, o hiç sevmemiştir.