bugün

30. (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) hay amk bu kadar mal olunur amk artık bunun ust lımıtı yok. benı takıp eden gammaz arkadas bu baslıgı da taşı yavrum bak gercek baslıgıda verdık.

(bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) 30. (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) hay amk bu kadar mal olunur amk artık bunun ust lımıtı yok. benı takıp eden gammaz arkadas bu baslıgı da taşı yavrum bak gercek baslıgıda verdık.

(bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) 30. (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) hay amk bu kadar mal olunur amk artık bunun ust lımıtı yok. benı takıp eden gammaz arkadas bu baslıgı da taşı yavrum bak gercek baslıgıda verdık.

(bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler) (bkz: yazarların şu an aklından geçenler)
i-phoneu alıp duvara fırltsam başıma ne iş gelir.
hayalimdeki kaslı erkek şuanda ne yapıyor acaba?
şu anda canım sıkkın, birilerine mesaj atsam laf gereksiz yere uzayabilir, bu da bana koyabilir.
canım neden kahvaltı yapmak istemiyor?
bir derdim mi var acaba?
işe saat 10'da başlayıp 3'te ayrılmanın bir formülünü bulabilsem keşke.
yok yok benden garanti vazgeçti, i-phonela ilişki kuruyor artık.
Ülkemiz savaş alanına dönmek üzere. Tabutlara sarılan bayraklar yüreklerimizi yakıyor ve insanlar hala facebook'da birbirinden alakasız paylaşımlar yapabiliyor. Bu ülkenin evlatları olmaları imkansız.
"Bursada en iyi iskender nerde yenir acaba ?"

bu hafta sonu bursaya gitmeyi düşünürken aklıma zerk eden düşüncedir.
trenler
kredi kartı borcunun tamamını ödeyip tatili ertelesem mi yoksa asgarisi ödeyip amaaan sikerler mi deyip tatile mi gitsem ?
Yılmaz özdil askerliğini nerede yaptı?
kpss de ne halt edeceğim.
çok mu yemek yedim ne.
tavuklu pilav.
biter mi şu zor günler?
popcorn işini bırakıp rent a car işine mi geçsem. * *
tatile çıkacağımı müdüre tekrar hatırlatsam mı yoksa hiç hatırlatmadan uzasam mı? ulan hatırlatsam hayatı bana zindan etmeye başlar mı acaba?
dişim apse yapmasa bari.
biraz daha burada durup, tuvalete gitmezsem, altıma işeyeceğim.
lys 3 ü düşünüyorum.
"nasıl oluyorda nemden insanın göt yanakları birbirine yapışabiliyor?"
lys 2 yi düşünüyorum.
aceba pazar günü de benim için güzel bir gün olacak mı?
yarın sabah erken uyanıp güzel bi kahvaltı yaparım. ardından atlar denize giderim. yok ya da erken kalkmam güzel bir kahvaltı yine yaparım tatil nasılsa. türkiye olmadan da euro2012 hiç zevk vermiyor.
güncel Önemli Başlıklar