güvenebileceğim birine sıkı sıkı sarılmak.
sevgiyi, birinin, herhangi bir kişinin sevdiğini bütün hücrelerime, iliklerime kadar hissetmeyi.

bir de özlemeyi, özlenmiş olmayı. samimi ama. öyle boktan özledim mesajı değil. herkes yazar, özledim diye. fakat herkes sahiden özler mi? hissetmeyi özledim. ben hislerimi kaybetmişken, her şeyden önce hislerimi özledim. taş kalpli yaptınız ulan.
2002 yılı.
Özlediğim birileri olduğu zamanları mesela..
görsel
Küçük erkek kardeşim vardı. Arada top oynamaya götürürdüm, gece masal okuyarak uyuturdum, su savaşı yaparkın, kovalamaya oynardık, sarılır yatardık, saklambaş oynardık. Çok özledim keratayı.
Karpuz.
leblebi tozu.

bu küçük plastik kaplarda satılanlardan.

onu yutmaya çalışırken genzimize kaçırıp,

"öhööö öhöööğğğğ ööööhhhööö öhööğğğ" diye öksürüğe tutulup kıpkırmızı olmayı.
Taso oynamayı çok özledim dostlar. Duvar dibi falan oynardık, ne günlerdi be...
Çoçukluğumu özledim.keşke hep çoçuk kalsak ne olurdu hiç yaşlanmasak.
Japon kale, mahalle maçları, o maçlardan sonra kazanan tarafında kaybeden tarafında alınan kolada içmesi, taso ulan ne çok top oynamışız bizim mahalle de saklanbaç bile topla oynanıyordu.
Sevdiğim insanla seks yapmayı özlüyorum.
çocukluğumu.. dert yok tasa yok çok güzel günlerdi ya.
o. onu özlüyorum. hem de çok. ama onun o zamanki halini özlüyorum. şimdiki halini değil. şimdi gördüklerimi yanlış yorumladığımı umuyorum.

özlüyorum işte...
Biftekli ruffles paketi kahverengiydi.
Hayatımda sadece bir kere kafamı yastığa koyduğumda hiçbir derdimin olmadığına şükredip rahatça uyumuştum. Yıllar geçti üzerinden ve ben hala o geceyi özlüyorum.
Hayattan pek beklentimin olmadığı boş günler. Herşeyi yapmaya imkan varken para yoktu. Şimdi ne zaman var ne para var ne enerji var. Üstüne üstlük bir de stres var. Paramız olsun diye bir çaba gösteriyoruz. Belki sonrasında zaman ve enerji sorununu da çözeriz. Ams şuan üniversite yıllarımı 'dur biraz da sahile gidip orada sıkılayım' hallerimi özledim.
Çamurla oynadığım günler.
Anneannem.
görsel

özledik reis.
ben eski sevgilimin kokusunu çok özlüyorum.
Eti puf.. Çocukluğum..
gerçekten mutlu aile. başka insanlara göstermelik mutlu görünenlerden değil.
Geçmiş günler.
Çocukluğum...
Esmer ten ve cok iyi bildigim bir koku.