bugün

kötü geçmiş olsada bu günlerimden iyi olan çocukluğum.
öyle mutluydum ki ben aslında, ne bileyim işte hayattan beklentilerim vardı. insanları zorla dışarı çıkarırdım, çok gezerdim, dolu dolu yaşamaya çalışırdım; sonra ne oldu bilmiyorum... belki hayat beklediklerimi vermemiştir bana. belki hayat beklediğim gibi bir şey değildir. ama ne yalan söyleyeyim özledim eski kendimi.
2007 yılı, hatta 2005.
misket oynamayi özledim be sözlük. yaş 28 oldu ama özledim taso da olur.
normal olmayı.
normal olmayı.
bana mutluluğunu sat çocuk, sana ne kadar şeker istersen veririm. çocukluğum u tabi ki.
lisedeki matematik öğretmenim semiha.... aşığım sana kız duy beni burdan.

"yıllardır küllenmiş aşkın var bende'
aşkın mekan kutmuş yanan gönlümde."
yaz geceleri.
yaz, deniz.
umudumdur. adriana lima fotoğrafının altına "tanışalım mı?" yazan adamın umudunu istiyorum.
(bkz: huzur)
sözlük yazarlarının geçmişe dair özlemleridir. özlenecek başka ne olabilir ki? geçmiş, sadece geçmiş.
lise hayatı.
Biraz abartı gelebilir ama özlemeyi özledim .
Sulugöz sakız.
lisedeki edebiyat sınavlarını, o sınavlarda duyduğum heyecanı özledim.
bir zamanlar arkadaş olduğum silik yazarlar. onları özlüyorum gerçekten.
ben sevilmeyi özledim.
annemi.
uzun uzun uyuduğum günleri çok özledim. derslerin olmadığı, hocaların umurunda bile olmadığım hocalarında üstüme düşmediği zamanları gerçekten çok özledim.
pazar sabahları çizgi filmler olurdu.

öğleye kadar mal gibi izlerdim.

tsubasayı falan özledim.

tom ve jerry i görmedim yıllar oluyor belkide,

varyemez amca nerede mesela?

sahi bi ağaç kakan woody vardı bir aralar, acaba kuşların ömrü ne kadar lo? yaşıyor mu kekekekeraata kekekekerataa kekekekekerataaa.
dunyadan habersız tom ve jerry ızledıgım gunlerı ozledım be sozluk.
lisede teneffüs aralarında projeksiyon cihazını açıp, kraloyun oynardım dev bir şekilde. bütün sınıfta beni izlerdi. rekor penaltı olsun. bebek giydirme oyunu olsun. böylece liseliliğime liselilik katardım. şimdi çok ciddi insanlar gibi rol yapıyoruz falan, herkesin aklında bomberman var. ben o öküz günleri özlemek. çok mutlu olmak. bu gibi hareketler yaptığım için yanıma hiç kız gelmemek. saçmalamak çok güzel.
çacukken parkta yapılan kumdan kaleler.

sen git kumda oyna