bugün

Aşk filmidir. Adı da bellidir: a moment of remember.
Buyrun link: https://youtu.be/bbRUztBL9Ko
annem ve babam, gerçekten.
Kalem, kitap bir de takip etme isteği uyandıran adını bilmediğim bir parfüm var. istemsizce mutlu oluyorum o kokuyu duyunca.
Erkek parfümü. Tipi beş para etmez erkekler güzel parfüm sıktıklarında farklı bir elektriklenme oluyor nedense.
nezaket, anlayış, samimiyet, bi şeyler yazan insanlar.

edit: zekaaaaa
(bkz: alkol)
(bkz: karı kız)
diye uzar bu liste.
beyaz tenli kavisli burunlu kadın.
çok fazla ve ulaşılması zor olanları hayata hep başka bir yerden baktığınız iddiasını beraberinde getirir.
kime ve neye göre zor? zorluk nedir? kimin zor dediğini zor olarak kabul ediyoruz? gibi soruların cevabı yok.

bir insanın bir enstrümanla ilişkisi. yani enstrümanla doğup büyümesi.
popüler olan herhangi bir şeyden uzak olup, kendi tarzının adamı olması. hediye edilen bir üründen yemeğe çıkıldığında takınılan tutumdan bir şarkının can alıcı dizelerinin seçimine kadar yürüyen tarz makinası olması.

sözel olarak değil de uygulamalı cesur yürekliliğini göstermesi, çaktırmadan, olması gerekenin başka türlü olamayacağını hissettirip üzerinde konuşmaması.

romantikliği, cesurluğu, özgüveni, sahipleniciliği, eli açıklığı, zekası yokmuş gibi yapıp devasa boyutlarda olduğunu yaşatması.
zekası. (burası büyük harf)
bir konuda konuşurken 'aynen öyle, bence de' demek yerine sana katılıp yada farklı bir görüş savunup muhabbeti hoş bir diyaloğa çevirmesi.

bir bakışta seni ayakları altında ezip bi anlık başka bir bakışta vazgeçilmezi olduğunu hissettirmesi.
sinirlenmesinin altında ucu bucağını bilemediği sevgisinin yattığını anlatmadan göstermesi.

üşürken üşümüyorum diyip sarması, tehlikeli bir ortamda ürktüğünü belli etmeyip senin korkmaman için hiçbir şey yokmuş gibi yapması, tartışırken sevmiyorum deyip ama burdayım'ı göstermesi.
vazgeçmemesi.

ne olursa olsun, herşeye rağmen diyebilmesi.
sizin bile ne olduğunu bilmediğiniz 'sonsuzluğu' size yakıştırması.
Kitaplar ve edebiyat dergileri.
erkekler için kadın
kadınlar için alışveriş.

aksini iddia eden erkek ılıktır
aksini iddia eden kadın fakirdir.
Ciddi ortamlarda gülmek.
tek zaafım gofrettir. yani bir düşmanım gofret verse düşünmeden yerim. gofretle kandırılabilen tek kişi benim sanırım.
Sigara çay,yağlı et ve baklava.
Beyaz tenli kadınlar.
acılı lahmacun, arnavut ciğeri.
3 numara saç, güzel çene, güzel gülüş, uzun boyluysa bide fena.
Böyle şeyler söylenmez ama aç insan görmeye dayanamıyorum yada mendil satan çocukları görmeye herkes elinden geldiğince yardım etsin ve para verdiğinizde o çocuklardan mendil alın tahminimce ellerindeki mendiller bitene kadar dilendiriliyorlar.
Çocuklar şiddete maruz kalıp ağlamasın. Aşırı moralim bozuluyor.
Meme ❤

Beybi!
Kadınların ayak bileği.
Benim zaafım vicdanımdır kimse vicdanıma oynamasın.
Yağız çöp bacaklı küçümen erkek çocukları severek öldürebilirim galiba onları.
şu ve türevleri..

görsel
insanlara hayır diyememek ne yazık ki çok çekiyorum bu yüzden .
Çikolata
Bi de yüzdeki ufak benler.