bugün

yakın bir arkadaşın kiraladığı cafede okuldaki arkadaşlarla eğlenmeye çalışmak.*
Ankara'ya gidip dostlarla rakının dibine vurmak.
bimden 20 liralık hard party alışverişinden alınanlarla birlikte kırmızı şarap eşliğinde 37 ekran televizyona bakmak. * *
yıllar sonra ilk defa bir yılbaşında alkol al(a)mayacağım. iki aydır hiç canım çekmedi ama o gece ah içebilsem diyebilirim sanırım. ama olsun. bu yılbaşı geriye sayarken en az 3 kişi olacağız. bu 2014'ü kafadan sevmem için büyük bir sebep. eğer kuzenim isterse onların evinde süsler püsler, mezeler, cipsler, tatlılar, belki grup oyunları oynayarak yeni yıla girebiliriz. çılgın yılbaşı partileri bu bünye için bu sene sakıncalı ne de olsa. yani henüz kesin bir plan yok ama buna bile huzursuzlanmıyorum zerre.*
yeni bir yıla başlamayı planlıyorum.
--spoiler--
napam parise mi gidem.
--spoiler--
Evde çekirdeğin dibine vurmak.
pamuklu şeker yalamak.
deli gibi alkol alıp, sözlükte anket açıp bir yerlerde sızmayı planlıyorum.

şaka şaka. yurtta oturcam. süpersiniz ama alkoller falan. uf. çok eğlenceli.
evde birkaç arkadaşla akşam yemeği sohbet muhabbet ,
Açık hava sineması,
Saat 11 gibi sokaktaki ışık gösterisi ve yeni yıl kutlaması,
12den sonra sokak partisi eğer ki çok soğuk olursa, bir mekan partisi olarak planlanmıştır.
sex ,lahmacun ,rock'n roll.
ertesi günü çalışacağım için hala oluşmayan plan. yardım lazım.
Portalkal kuruyemiş.
Plan bu.
ankara'da crowne plazaya gitmek.
yılbaşı öncesi:kanka alemlere akıcaz ne biçim eğlenicez lan!
yılbaşı gecesi:anne bak havai fişek...
dargın olmasak seks.

ama şu an bira ve ziyafet. sonra dizi müzik, uyku. ertesi gün iş var zaten.
boş bok evde e. t. t (eşofman tombala televizyon unutmadan bide geri sayım).
(bkz: çalışmak)
Alkol komasına girmek. Sonumuz John Bonham gibi olacak muhtemelen.

(bkz: kendi kusmuğunda boğulmak)
(bkz: ptt) *
yalan yok, kayak yaparak girmek isterdim. koşullar el vermiyor. onun yerine, kaselere konmuş fındık fıstık, portakallı ördek yok ama portakal olacak masada. ilerleyen saatlerde kahve olur, şarap olur, keyfe kalmış o kısmı. aileyle yılbaşı şapkaları ve gözlükleri takıp balkondan havai fişek gösterileri izleyerek gireceğim sanırım. 10'dan geriye sayıyoruz baba... 9 8 7... 3 2 1... yaşasın! 1 ocak'a daha iyi uyanacak olmanın hayali güzel ama. yeni olan her şey umut verir.
am üstünde fındık kıracağım. pardon pardon dam üstünde olacaktı.
çekirdek yiyerek tv seyretmek ve sonra uyumak.
televizyonda cem yılmaz ı izleyebilsem yeter, başka bişey istemem ama gürültüden kesin birşey anlayamayacağım.

bu yeni yılı kim icat ettiyse onun götüne koyayım, ne gerek var amk, şimdi trafik daha çok sıkışacak, saçma sağan yeni yıl mesajları, bütün gece mal gibi tombala, jenga, monopoly oyna dur.

harbiden tiksiniyorum.
Televizyon başında uyuyakalmak ve uyandığında 2014'e girmiş olmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar