bugün

yaklaşık bir ay kadar kaldığı düşünülürse, yapılmaya başlanan planlardır.
ilahi komedya'yı bir gecede bitirmeyi planlıyorum.

not: yeniyıl kutlaması ne lan?
(bkz: uyumak)
misss.
taksim de karı kız kesmek.
kıyamet kopmazsa dünyanın bir başka tarafına gitmek.
alınacak alkol adedine hala karar verilemeyen planlamadır.
Evde oturup kafayı bulana kadar demli çay içmek sabahlar olmasın anasını satiyımm...
21 aralik entrylerinden sonra dusunmeyi kestigim plandir.
21 aralık gününde kararlaştırılacak olan planlardır.
21 aralıktan sonra kesinleşecek planlar... herkes soluksuz bu tarihi bekliyor. planlarınızı yapın. korkmayın. her 10 yılda bir bu tür söylentiler çıkıyor.
muhtemelen calisiyor olunacagindan düsünülmeyen sey. belki sirkette kutlama falan yapabilirler.
Seks kaÇınılmaz.
12 kilo mandalina yiyip yatıcam.
tabii ki yanımda sevgilim olmadan kutlama istikrarım devam ediyor. bu yıl tam sevgilim var dedim aksilikler diz boyu o istanbul'a gitti ben ankara'da kaldım. yeni yılı hırs yapmışım resmen, şimdi fark ettim.
Anneyle pijama terlik televizyon partisi.
Dolayısıyla içki ve sigaraya da elveda.
Aah ahh bi yıla daha yalnız ve mutsuz giriyorum.
normal günlerden daha fazla çeşit yemek yemek, kuruyemişin dibine vurmak, tv de dansöz izlemek normal günlerden biraz daha geç yatmakla zorunlu kıldığım bir gündür. diğer günlerden farkı budur. ertesi gün uyanınca zengin olma hayalleriyle gazete almaya koştuğumdur. sonu hep hayalkırıklığı olmuştur. olmasada olurdur.
(bkz: buzlu badem)
arkadaşlarla oturup dedikodu yapmak, light kola nın, meyvenin, çekirdeğin dibine vurmak.
saat on gibi yatıp, ertesi gün herkes baş ağrısı ve uykusuzluktan can çekişirken karşılarında hoplayıp zıplamak.
lays ve peyman dünyasına hızlı bir giriş yapmak. hatta bu yıl menüme kat kat tatı da eklemiş bulunuyorum.
bu yeni yıla kutlayarak değil de üzülerek girenler de var mıdır acaba. hani geçen yıl aramızda olup da bu yıl olmayanları hatırlayıp hüzünlenen. ömür takviminden 365 gün daha eksildiğini düşünüp derinden bir of çeken.
Maklube yicez. Şaka yapmıyorum. Yalan söylüyorsam eski sevgilimle barışmak nasip olmasın amk.
Etrafımdakileri izlemek herhalde.
Herkez biseyler yapiyor..
midem rahatsız olmasa içerdim, 4-5 tane bira yuvarlardım. Siz siz olun midenizin kıymetini bilin.
halamlar gelecek. arabaşı yutacağız.

adaletini skeyim dünyaaa.