bugün

Hadi anlatında okuyayım biraz.
aşk olsun da.
aşk bize gelmez.
onunla olan be. ama hiç olmadı ve hiç de olmayacak.
görsel
sadık bir ask.
aşk hastalıktır o yüzden yaşamak istemem ama karşılıklı sevginin olduğu ,her durumda birbirine destek olan, tartışmalarda duygusal değil akılcı davranan biriyle bir ilişki isterim sanırım.
Sevgimin değerini bilip buna karşılık verecek kişiyle olan aşktır. Maalesef ki karşıma çıkacağını sanmıyorum. Tecrübelerim bunu gösteriyor.
Aşk bize gelmez. Gelse de durmaz. Dursa da anlamaz..
Makiyatom ile yasadiklarimizi hayal bile edemezsiniz. Ne kadar asik olursaniz olun asla bir kelimeler albayim ve gozluklumakiyato olamayacaksiniz. Yazik cok yazik. Size diyorum. Sizi gidi e şıkları sizi gidi diğerler.
sadece cinsellik, erotizm ve seks üzerine temellenmesini istediğim aşktır.

bıktım birilerine yaranmaya çalışmaktan, doğru düzgün bir adam olmaktan, güvenilir bir erkek kimliğinden, sürekli sahip olunulması gereken bir erkek halinden.

bundan sonra istediğim tek şey tanışırken bile dudaktan öpüşerek merhabalaşabileceğim, hastahaneye bile sadece üroloji ve ya jinekoloji vizitesi için gitmek.

(bkz: yeterse yeter amk)
Laftan anlayan hatun.

Beş altı tane erkek çocuk.

Mis gibi işte.
taraflarının ertesi gün birbirine trip atamayacağı, dert ve tasa dan uzak sadece günlük anlık heyecanlar..

görsel

değer verip şutlanmaktan yoruldum artık.
Anlatılamayacak kadar güzel olan bir aşk. Kaçıp kovalamalı değil kalıp kendimi bulabileceğim bir aşk.
Kafasını omzuma koyduğunda herşeyin durmasını istediğim aşktır.
Gözlerine baktığımda güvenebileceğim, onu her gördüğümde heyecanlanacağım aşktır.
öyle bir aşk istiyorum ki insanlar bize baktıklarında bülent ve rahşan'ı hatırlasınlar.
kendime güvendiğimden daha fazla güveneyim yeter.
ama ben çoktan umudumu kaybettim.
sanırım olmayacak olan aşktır, çünkü mutluluk bana haram...
"heatcliff'le evlenmek, kendimi de o düzeye indirmek olur.Kendisini ne kadar sevdiğimi hiç bilmeyecek. Hem onu yakışıklı falan diye sevmiyorum, benden daha çok bana benziyor onun için seviyorum.Ruhlarımız her neden yoğrulmuşsa ikimizinki de aynı."
"Her şey yok olup yalnız o kalsa, benim varlığım yine devam ederdi. Her şey yerinde kalıp da o ortadan kaybolsa, dünya büsbütün yabancı olurdu.ben "onun" bir parçası olamazdım." Uğultulu tepeler.

Böyle olsun isterdim, bu kadar sevebilmek. aslında mazoşizm sayesinde güzel geliyor. Çok sevmek ama birlikte kalamamak.
Bugüne kadar hep doğru erkeği oynamama rağmen tam anlamıyla mutlu olmadım. piçöz olunca daha keyifli olacağım.
görsel
Birbirini her anlamda tamamlamak adına gördüğüm en iyi örneklerden.
Karşılıklı saygı, hoşgörü, güven ve anlayış olan bir aşk istiyorum ve çok şey istediğimin farkındayım.
yaşadığım aşk.
bir ömür boyu sımsıkı sarıla bileceğim. sonsuz sevgi hissedeceğim bir aşk
görsel