bugün

Gerçekten saçma ve garipti.

Otobüse bindim gidiyoruz saçımı bağlamamıştım ve arkamda bir adam oturuyordu.. birden bire saçımla oynamaya başladı. Arkama baktım, adam elini çekmiş cama bakıyordu. Bende yanlış anladım herhalde diyip önüme baktım.

Adam hâlâ oynuyor neyse sonra indim baktım saçıma örgü yapmış.

Benden güzel örmüştu.. umarım kötü bir niyeti yoktur.
Film izlerken deja vu olmak.
Film izlerken yanımdaki topun hareket etmesi.
Bir rüyamda.
star wars daki gibi bir gemi yapmışım çok net değil karışık bişeyi kovalıyorum ya da o beni kovalıyor ama görüntü gibi.
sonra o geminin taslağı yatağımda gülünç şekilde zaman makinesi bulmuş gibi seviniyorum neyse ama taslak net değil anlık oluyor rüyada çizemedim yapamadım o yüzden.
sonra ufo geliyor gece vakti gibi ama sabah olmak üzere arası böyle arabalara sıkıyor o.
sonra evimiz aynı yataktan yani pencereden onu izleyen sadece benim sonra yanıma geliyor ama karanlık gibi tipini göremiyorum benle konuşuyor bildiğin rüyamda onla sohbet ediyordum.
bir sürü soru soruyorum ben neden geldin falan diye gelecekten sıkıldım diyor falan
ufo yu nereye koydun diyorum tablet gibi bişey var çalılara sakladığını söylüyor sonra bişeyler.
benden hoşlandığını söylüyor yatıyorum öpüşüyoruz sanırım şarkı çalıyor sonra annem babam kardeşim kapıdan görüyorlar ama hafif karanlık.bende bakıyorum onlara sonra
öpüşmeye devam ederken gözlerim gidiyor uyanıyorum ama yatağa ölü gibi yapışmışım zar zor kalkıyorum öğlen olmuş.
bu saçmaydı biraz ya da garip.ama gördüğümde aklımda birsürü soru uçuştu ben miydim o falan diye.
Bir rüyamda
bir ara görmüştüm çok gerilimliydi.
bir sokakta küçük araba dayız yanımda annem var elimizde takvim gibi birşey var eski amerika başkanı fotoğrafı gibi birşey var takvim de.
ilk başta elimizdeki takvim i ,incelerken gerilimli oluyor sonra beyaz maskeli bişey geliyor gözleri korkunç biraz.
ben bilmiyorum tabi gerilim artıyor,bozulmalar falan takvim 2002 2012 2022 arası gidip geliyor.sonra geliyor beyaz maskeli böyle beni buluyor bana hallenicek diye düşünüyorum üzerime geliyor geriliyorum.sonra uyanıyorum etkisinden çıkamıyorum bayağı saat.
az önce ağzıma uzun bir saç teli geldi ki yıllardır dişi sinekle bile yakınlaşmış biri değilim. bu uzun saç teli ağzıma nereden kimden ve nasıl geldi. biri bana bunun açıklamasını yapsın.
Dün rüyama giren kişi beni bugün aradı.. noluyo aq dedim sjsj.
3 sene önceydi bir arkadaşımın yanına gitmiştim kendisi kekoydu.

Neyse gittim kolunda sevdiği kızın gözlerinin dövmesi vardı. Kız bunu aldatmış işte neyse gözümün önünde bıçakla kolunu oyup o dövmeyi çıkardı ruh hastası.