bugün

2 kişilik çekyatta 4 kişi uyumaya çalışmak.
sayısızdır, hatta her gün yapıyorum. mesela sonuncusunu bu sabah, alarmdan erken kalkarak yaptım.

tanrım çok çılgınım * görsel
yaşıyor olmam.
Çalıştığım üniversite de kız öğrenciyi kendi odasında becermiştim.
kandil mesajıyla eski sevgiliye yürümek.
Tüm şehirlerden ansızın taşınmalarim, neredeyse bir gecede belli oluyor.
Ama en büyük çılgınlığım tüm bu özgürlükleri bir kenara bırakıp, hayatımın tam ortasına yerleşen; varlık alanım, güzel adamla evlenmek olacak!
en yakın iki kız arkadaşla grup yapmak. oysaki çok olağan gelmişti.
kredi kartından nakit çekmiştim .
tekme atarak lambaları açmak.
yılbaşı partisi için marmarise tekneyle giderken denize atlamak...
otostop çekmek.
(bkz: güzel ayaklı sözlük kızıyla ayak fantezisi yaşamak)
bungee jumping.. ondan önce de yazın yamaç paraşütü yapmıştım. ne çılgınlığı yahu? en son aylar önce ankara'da metroda sarı çizgiyi geçmişim farkında olmadan. ona da görevli uyardı. maceraperest ve asi ruhum orada ortaya çıkamadan öldü..
sözlük şifremi üç kere üst üste bilerek yanlış girdim.

heyecan olsun diye.

üçüncüden sonra uyarı yazısı çıktı :

"tamam lan geç sen yabancı değilsin" diye.

çok samimi bir sözlüğümüz var gerçekten.
Az önce Samandağ biberi yedim.

Bir an gözlerimden kan aktı, Dudaklarım yırtıldı, kulaklarımdan dumanlar çıktı sandım.

Çok çılgıncaydı.
Yağmurlu hava da silecekler çalışmıyorken 60 km araba kullanmak.

Sakinleştirici iğne alıp 30 dakika kadar araba kullanmak.
Bodrumda bardan bir kızla birlikte yahşi camel beach ta 27 milyon euro degerindeki benetti60 yatımda takılacaktık eve gitmesi gerektigini söyledi kızı rehin almıştım yat demir attı kız imdat diye bagırmaya başlamıştı sahil güvenlik ekipleri yat'a şafak baskını yapmıştı o benim için çok büyük bir anı.

Bolu tünelinde gece 3 te (bkz: S2000) ile 260 kilometreyi görmekti yaptıgım en deli en çılgınca hareketim.
5 tane abisi olan kıza aşık olmak.

işin ilginci abilerinin hepsi benden yaşça küçüktü ama sayıca kalabalıklardı.
Bar çıkışında cok yakışıklı olmasa da tanıştığım adamla apartman içinde seks yaptım,hem yakalanma korkusu hem ayakta yapmanın zorluğu adrenalini yükseltiyor.
üst geçitten kamyon damperine atlamak.
erek dağının yarım metre karlı yamacından yedi arkadaşla bir kızak götürüp salıverirdik kendimizi .çok güzeldi o günler. belki aklımız kesmiyordu veya ne yaptığımızın farkında değildik ama mutluyduk. hem de çok. kızak üstünde geçirdiğim o dakikaları hiç bir şeye değişmem,asla.
Okulda hiç sıçmadım. Hep tuttum eve gelir kabız olurdum. Sonra gotum yırtılana kadar ıkınırdım hala öyleyim okulda sıçmam. Hatta ev dışında hiç bir yerde sıçmam. Bende böyle bir çılgınım.
Bugün azıcık dışarı çıktım.
italyan aksanıyla konuşup kız tavlamaya çalışmak.
22 liralık kupon yapmak...