bugün

açıköğretim kitaplarımı laptop u ve diğer bilgisayarı abicime veriyorum. isterse satsın.
anneme kirli donlarımı elbiselerimi bırakıyorum isterse yıkasın.
babamada 850 lira bırakıyorum yarısını anama versin.
ölürsem kabrime gelmeyin istemem.
Ateizm, seviyesiz siyasi konular ve am, göt , meme başlıkları hiç bir sözlükte açılmamak üzere kapansın.
beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar, köyümün toprağına gömsünler. bırakmayın beni lanetlenmiş bu ellerde.
mümkünse beni odama gömün.
bilgisayarımıda benimle gömün!
Allahını seven üstüme entry atsın.
çok sevin beni. bana -mını mını- yapın. 'kıçıkıçıkıçıkıçı' bazında tuhaf sesler çıkararak gıdıklayın. ölümü öpün!
pek bir şey ifade eder mi bilinmez.

kitaplarım, adımla birlikte ya bir kütüphaneye bağışlansın ya da ihtiyaç sahiplerine dağıtılsın. icra-iflas hukuku kitabımın arasında zor günler için sakladığım 2500 tl var. sayfaları karıştırın.

organlarım o an bağışlanıyorsa, izin verin gitsin.

üzülecek bir şey yok. ölüm allah'ın emri, ayrılık olmasaydı. alınan hayat fena değildi. üstü kalsın.

dostlar beni hatırlasın

hala buralarda yazarsam hesabımdan beni ifşa edin. hatta modalara söyleyin. aramızda diye not ekleyip jest yapsınlar.

laptopum ve günlüklerim benimle gömülsün.

mezar taşında el fatiha yazmasın. isteyen okur zaten. mezar taşı klasik beyaz mermer olmasın. gerekli notu bıraktım.

son iki isteğimin olmayacağını biliyorum. ne yapalım artık.

pek bir şeyi olan biriyim. bu dünyada sabit bir yerim olmadı. hiçbir yere ait olamadım. ölünce, bir yerim, bir mezar taşım olacak ve o zaman her şey sıfırlanıp sabit kalacağım. benim için bundan daha güzeli olamaz.
pamuğun dozunu kaçırmayın sızıntı yapmıycak kadar tıkayın yeter.